Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Stryszawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Władysław Hadka
935
(18,97%)
-
5
Renata Gabriela Babicz
495
(10,04%)
-
2
Jan Banaś
484
(9,82%)
-
3
Adam Szwed
377
(7,65%)
-
4
Agata Baca
239
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Rafał Stanisław Dyduch
169
(3,43%)
-
1
Marek Barzycki
420
(8,52%)
-
2
Bożena Mirosława Chrząszcz
154
(3,13%)
-
5
Piotr Marek Bigos
63
(1,28%)
-
4
Agata Grażyna Kłapyta
174
(3,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM
-
1
Tadeusz Gancarz
327
(6,64%)
-
4
Katarzyna Barbara Pająk
75
(1,52%)
-
5
Andrzej Rudolf Kwaśny
314
(6,37%)
-
2
Zofia Janina Wągiel
336
(6,82%)
-
3
Jacek Stanisław Zając
366
(7,43%)
Okręg 2
Gmina Maków Podhalański
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Waldemar Tomasz Sikora
255
(4,45%)
-
1
Krzysztof Chudzik
692
(12,08%)
-
2
Artur Maciej Piórkowski
684
(11,94%)
-
6
Marta Gabriela Korzeniowska
102
(1,78%)
-
5
Krystyna Anna Kudzia
125
(2,18%)
-
3
Michalina Stefania Budzyńska
65
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Józef Bałos
1 001
(17,48%)
-
2
Andrzej Szramowiat
321
(5,60%)
-
3
Irena Marszałek
178
(3,11%)
-
5
Barbara Janik
146
(2,55%)
-
4
Stanisława Józefa Gwiazdoń
122
(2,13%)
-
6
Gabriel Grzegorz Stopa
230
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM
-
1
Jan Woźny
743
(12,97%)
-
3
Renata Hajto
148
(2,58%)
-
2
Michał Surmiak
598
(10,44%)
-
4
Marianna Krystyna Pyka
57
(1,00%)
-
5
Jolanta Maria Trzcińska
125
(2,18%)
-
6
Michał Rafał Mglej
136
(2,37%)
Okręg 3
Miasto Jordanów, Gmina Jordanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Henryk Bolesław Święchowicz
431
(6,49%)
-
6
Joanna Ewelina Czyszczoń
95
(1,43%)
-
2
Jolanta Szczypta
169
(2,54%)
-
5
Adam Łazarz
146
(2,20%)
-
4
Aneta Iwona Wróbel
103
(1,55%)
-
1
Sławomir Andrzej Kudzia
688
(10,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Agnieszka Cieżak
347
(5,23%)
-
1
Czesława Urszula Madoń
774
(11,65%)
-
2
Krzysztof Działek
232
(3,49%)
-
6
Łukasz Wicher
115
(1,73%)
-
4
Konrad Leszek Jankoś
179
(2,70%)
-
5
Wioletta Niedziela
69
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM
-
6
Rafał Lubaszka
414
(6,23%)
-
3
Gabriela Korbel
735
(11,07%)
-
4
Andrzej Marek Książek
530
(7,98%)
-
5
Anna Barbara Ryś
215
(3,24%)
-
1
Stanisław Pudo
942
(14,18%)
-
2
Krystyna Kołat
457
(6,88%)
Okręg 4
Gmina Bystra-Sidzina, Gmina Zawoja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Krzysztof Drobny
592
(9,58%)
-
1
Sławomir Paweł Hajos
1 392
(22,52%)
-
2
Zbigniew Henryk Hutniczak
768
(12,42%)
-
4
Barbara Krupa
271
(4,38%)
-
5
Ilona Liliana Bruzda
113
(1,83%)
-
6
Jadwiga Zofia Traczyk
55
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Mieczysław Eugeniusz Matyasik
112
(1,81%)
-
1
Joanna Katarzyna Dyrcz
250
(4,04%)
-
3
Robert Janusz Mordarski
230
(3,72%)
-
4
Jadwiga Czarny
306
(4,95%)
-
5
Maria Mazur
259
(4,19%)
-
6
Władysław Hujda
52
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM
-
3
Tadeusz Michał Tatara
129
(2,09%)
-
4
Anna Stanisława Ziembańska
51
(0,82%)
-
2
Aureliusz Stanisław Kania
420
(6,79%)
-
1
Alina Anna Kuś
645
(10,43%)
-
6
Marek Marian Listwan
514
(8,31%)
-
5
Anna Antonina Kojs
23
(0,37%)
Okręg 5
Miasto Sucha Beskidzka, Gmina Budzów, Gmina Zembrzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Franciszek Hejny
294
(3,13%)
-
6
Stanisława Maria Łagosz-Mirocha
121
(1,29%)
-
2
Arkadiusz Grzegorz Kucia
652
(6,95%)
-
1
Piotr Surzyn
687
(7,32%)
-
3
Ewa Anna Urbańczyk
188
(2,00%)
-
7
Bernadeta Iwona Konas
149
(1,59%)
-
8
Wacław Zbigniew Kwaśny
110
(1,17%)
-
4
Tomasz Piotr Spannbauer
864
(9,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Joanna Natalia Stypuła
1 213
(12,93%)
-
3
Paweł Piotr Adamek
399
(4,25%)
-
4
Barbara Ewa Polak
247
(2,63%)
-
8
Grzegorz Mariusz Lenik
191
(2,04%)
-
5
Irena Jończyk
105
(1,12%)
-
7
Sabina Małgorzata Iciek
158
(1,68%)
-
6
Małgorzata Barbara Sobecka
52
(0,55%)
-
2
Piotr Wojciech Talaga
738
(7,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM
-
2
Ryszard Czaicki
414
(4,41%)
-
4
Janusz Andrzej Maciejowski
401
(4,27%)
-
1
Artur Rafał Kruźlak
950
(10,12%)
-
5
Barbara Danuta Gabryś
107
(1,14%)
-
3
Barbara Krystyna Zyzańska
286
(3,05%)
-
8
Wit Mateusz Sarlej
815
(8,68%)
-
6
Monika Ewa Talaga
113
(1,20%)
-
7
Agnieszka Balcer
130
(1,39%)