Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto na prawach powiatu Lublin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Marcin Michał Mulak
1 108
(0,78%)
-
2
Jadwiga Kamińska-Smyl
185
(0,13%)
-
5
Edyta Anna Jaszczuk
174
(0,12%)
-
4
Mateusz Łukasz Welman
149
(0,11%)
-
3
Rafał Mekler
112
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Jolanta Augustyniak
4 365
(3,08%)
-
4
Marzena Siek
642
(0,45%)
-
5
Konrad Artur Nowak
636
(0,45%)
-
3
Kinga Dorota Kicińska
852
(0,60%)
-
7
Mateusz Antoni Dobraczyński
315
(0,22%)
-
6
Robert Lipiński
874
(0,62%)
-
2
Renata Bieńko
881
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Iwona Maria Nabożna
5 100
(3,60%)
-
3
Adam Jerzy Wasilewski
5 798
(4,09%)
-
2
Bożena Grażyna Lisowska
10 147
(7,16%)
-
1
Jacek Bury
22 708
(16,02%)
-
5
Krzysztof Komorski
6 322
(4,46%)
-
7
Krzysztof Zbigniew Kamiński
2 089
(1,47%)
-
6
Emilia Eliza Lipińska
2 823
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Czesław Wojciechowski
9 688
(6,84%)
-
5
Irmina Anna Nikiel
1 370
(0,97%)
-
1
Mieczysław Stanisław Ryba
32 923
(23,23%)
-
3
Bogna Maria Bender-Motyka
3 207
(2,26%)
-
4
Dorota Ronek
1 924
(1,36%)
-
7
Tomasz Krzysztof Tokarski
3 532
(2,49%)
-
6
Czesław Mędykowski
708
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Adam Pomorski
118
(0,08%)
-
5
Magda Smyk
140
(0,10%)
-
1
Rafał Janusz Kulicki
915
(0,65%)
-
3
Anna Dominika Kołodziej
182
(0,13%)
-
6
Paweł Jarosz
78
(0,06%)
-
2
Łukasz Świeboda
155
(0,11%)
-
7
Anna Woźna
98
(0,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Grażyna Irena Rojek
242
(0,17%)
-
7
Mirosław Orłowski
377
(0,27%)
-
3
Barbara Kowalska
465
(0,33%)
-
4
Marcin Michał Przech
215
(0,15%)
-
1
Grzegorz Kurczuk
4 462
(3,15%)
-
6
Sylwia Anna Wieczorek
318
(0,22%)
-
2
Stanisław Kiszczak
450
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Irena Janina Kryszczuk
453
(0,32%)
-
1
Ryszard Mieczysław Piotrowski
1 391
(0,98%)
-
5
Małgorzata Michalina Kulawczuk
727
(0,51%)
-
4
Patryk Ładny
988
(0,70%)
-
3
Ryszard Jan Czyżma
150
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
2
Cecylia Jadwiga Bodio-Cichy
69
(0,05%)
-
1
Włodzimierz Osadczy
118
(0,08%)
-
4
Bolesław Domański
96
(0,07%)
-
5
Emilia Magdalena Rogalska
114
(0,08%)
-
3
Hubert Jan Gorczyca
59
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
5
Marcin Łukasz Kaczyński
107
(0,08%)
-
2
Anna Samolińska
431
(0,30%)
-
1
Piotr Trysiński
616
(0,43%)
-
4
Eliza Maria Cieszkowska
139
(0,10%)
-
3
Kamil Zieliński
175
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Patrycja Anna Ładziak
574
(0,41%)
-
2
Jan Kokot
803
(0,57%)
-
3
Andrzej Henryk Dybiec
319
(0,23%)
-
1
Wojciech Jan Górski
3 597
(2,54%)
-
5
Hanna Krystyna Księżopolska-Bachmatiuk
378
(0,27%)
-
7
Tadeusz Woźniak
590
(0,42%)
-
4
Beata Staniak
1 153
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Andrzej Wiesław Gębala
88
(0,06%)
-
5
Maciej Piotr Wierzchowski
89
(0,06%)
-
3
Anna Barbara Kusyk
103
(0,07%)
-
2
Przemysław Tadeusz Nakonieczny
81
(0,06%)
-
1
Renata Mańko
266
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
3
Kamil Hulip
126
(0,09%)
-
1
Edyta Katarzyna Sosnowska
705
(0,50%)
-
2
Sławomir Tomasz Siczek
158
(0,11%)
-
4
Magdalena Mariola Wojciechowska-Jędrzejczyk
111
(0,08%)
-
5
Bogdan Ciołek
96
(0,07%)
Okręg 2
Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
9
Michał Piotr Misztal
452
(0,18%)
-
3
Arkadiusz Gajda
677
(0,26%)
-
7
Ewa Maria Krawczyk
382
(0,15%)
-
10
Dorota Janiszek
356
(0,14%)
-
6
Izabella Bartosiewicz-Olejnicka
208
(0,08%)
-
8
Monika Teresa Augustynowicz
176
(0,07%)
-
4
Rafał Grzegorz Mysiakowski
111
(0,04%)
-
5
Andrzej Tomasz Więcławski
242
(0,09%)
-
2
Adam Antoni Robak
274
(0,11%)
-
1
Tomasz Antoni Olejnicki
1 347
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Grzegorz Stanisław Szyszko
3 743
(1,45%)
-
1
Grzegorz Krzysztof Kapusta
12 540
(4,87%)
-
5
Henryk Józef Smolarz
7 436
(2,89%)
-
4
Henryk Józef Dudziak
6 121
(2,38%)
-
3
Marek Kos
11 574
(4,50%)
-
2
Piotr Sławomir Rzetelski
10 770
(4,18%)
-
12
Magdalena Misiaszek
1 695
(0,66%)
-
9
Anna Monika Olszak
2 304
(0,90%)
-
8
Henryk Jerzy Soboń
887
(0,34%)
-
7
Agnieszka Dec
4 058
(1,58%)
-
11
Hanna Elżbieta Kamola
964
(0,37%)
-
10
Marta Kazimiera Szklarczyk
1 069
(0,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Paweł Krzysztof Nakonieczny
6 783
(2,64%)
-
1
Krzysztof Babisz
11 598
(4,51%)
-
3
Krzysztof Andrzej Gładysz
1 148
(0,45%)
-
7
Sylwia Stanisława Guz
2 300
(0,89%)
-
4
Anna Eliza Lisowska
2 945
(1,14%)
-
12
Lilla Stefanek
1 641
(0,64%)
-
11
Adam Tomasz Dunia
645
(0,25%)
-
9
Wojciech Bogdan Lipnicki
1 074
(0,42%)
-
10
Katarzyna Fatyga
852
(0,33%)
-
8
Agnieszka Milena Rozpędowska
933
(0,36%)
-
5
Józef Franciszek Fert
290
(0,11%)
-
6
Andrzej Bolesław Kalinowski
730
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ilona Dziaduch
4 598
(1,79%)
-
2
Jacek Andrzej Szczot
6 896
(2,68%)
-
6
Zdzisław Zbigniew Podkański
10 477
(4,07%)
-
3
Anna Baluch
11 436
(4,44%)
-
1
Tomasz Piotr Solis
25 444
(9,89%)
-
7
Tadeusz Kocoń
4 460
(1,73%)
-
5
Marek Grzegorz Wojciechowski
14 896
(5,79%)
-
9
Agnieszka Kaczyńska
9 062
(3,52%)
-
8
Ryszard Marek Majkowski
9 754
(3,79%)
-
11
Anna Aldona Matraszek-Furtak
3 593
(1,40%)
-
12
Leszek Kowalczyk
10 169
(3,95%)
-
10
Magdalena Filipek-Sobczak
9 157
(3,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Maksymilian Olaf Cegiełka
300
(0,12%)
-
3
Natan Paweł Szlachta
368
(0,14%)
-
1
Natalia Anna Wiślińska
1 569
(0,61%)
-
5
Marika Patrycja Wasak
237
(0,09%)
-
4
Monika Dorota Jarosz
470
(0,18%)
-
9
Konrad Piotr Białach
131
(0,05%)
-
7
Wiesława Maria Gieracz
121
(0,05%)
-
6
Mateusz Stępniak
392
(0,15%)
-
10
Adrian Norbert Kędzierski
245
(0,10%)
-
11
Dominika Anna Januszek
350
(0,14%)
-
8
Karol Pikul
400
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
9
Monika Elżbieta Siemion-Dudek
213
(0,08%)
-
2
Mirosław Dariusz Złomaniec
360
(0,14%)
-
5
Adam Krzysztof Kasprzak
986
(0,38%)
-
4
Anna Pielaszkiewicz
422
(0,16%)
-
1
Jacek Andrzej Czerniak
4 035
(1,57%)
-
7
Krzysztof Marian Kornacki
562
(0,22%)
-
6
Rafał Knap
492
(0,19%)
-
10
Tomasz Grzegorz Chyliński
546
(0,21%)
-
3
Beata Wicha
798
(0,31%)
-
8
Henryk Kamiński
462
(0,18%)
-
11
Anna Maria Łabarewicz
149
(0,06%)
-
12
Małgorzata Elżbieta Sadurska
1 334
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Jolanta Rebejko
263
(0,10%)
-
1
Tomasz Piotr Warzocha
863
(0,34%)
-
2
Joanna Edyta Kasza
440
(0,17%)
-
3
Jakub Sypiański
263
(0,10%)
-
5
Maciej Paweł Kozioł
603
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Robert Mirosław Gogółka
5 854
(2,27%)
-
2
Krzysztof Kowalczyk
2 540
(0,99%)
-
5
Maria Ziętek
1 095
(0,43%)
-
3
Paweł Kubala
1 335
(0,52%)
-
4
Katarzyna Piekarczyk
1 114
(0,43%)
-
8
Małgorzata Anna Wszelaka
500
(0,19%)
-
10
Angelika Michalska
814
(0,32%)
-
6
Kazimiera Krawiec
448
(0,17%)
-
11
Paweł Krzyżanek
621
(0,24%)
-
7
Paweł Kargulewicz
691
(0,27%)
-
9
Anna Raczkowska-Rola
423
(0,16%)
-
12
Katarzyna Kulesza
2 163
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
7
Cezary Nowakowski
348
(0,14%)
-
12
Cezary Jan Kruk
514
(0,20%)
-
11
Barbara Ożarek
94
(0,04%)
-
9
Katarzyna Ożarek
165
(0,06%)
-
6
Anna Nieróbca
422
(0,16%)
-
5
Anna Pyszniak
433
(0,17%)
-
3
Stefan Górecki
280
(0,11%)
-
1
Wiesława Grażyna Goluch
787
(0,31%)
-
8
Barbara Włodarczyk
297
(0,12%)
-
4
Stanisław Wojciech Waś
239
(0,09%)
-
2
Mirosław Tokarczyk
452
(0,18%)
-
10
Ryszard Kempa
122
(0,05%)
Okręg 3
Powiaty: bialski, parczewski, radzyński, łukowski, miasto na prawach powiatu Biała Podlaska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Paweł Artur Kasperek
202
(0,13%)
-
5
Adriana Wojtan
96
(0,06%)
-
6
Mateusz Paweł Piesko
165
(0,10%)
-
4
Anna Ewa Abramek
202
(0,13%)
-
1
Danuta Elżbieta Kuzko
700
(0,44%)
-
3
Maciej Borek
250
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Przemysław Litwiniuk
7 093
(4,50%)
-
8
Henryk Makarewicz
2 141
(1,36%)
-
1
Sławomir Antoni Sosnowski
18 443
(11,69%)
-
5
Krystyna Zdzisława Czyżewska
1 152
(0,73%)
-
6
Bernarda Ewa Machniak
1 455
(0,92%)
-
4
Janusz Hordejuk
2 204
(1,40%)
-
3
Marek Kopeć
6 156
(3,90%)
-
7
Halina Szkodzińska
876
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marek Mieczysław Goździołko
3 737
(2,37%)
-
4
Stanisław Romanowski
1 654
(1,05%)
-
2
Izabela Rozmysł
1 104
(0,70%)
-
7
Ryszard Bronisław Filipiuk
688
(0,44%)
-
5
Wioleta Magdalena Pietruszewska
546
(0,35%)
-
8
Grzegorz Łubik
680
(0,43%)
-
6
Anna Ochnio
1 148
(0,73%)
-
3
Krzysztof Tymoszuk
2 408
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Wojciech Jacenty Łocheński Vel Ochnio
1 576
(1,00%)
-
3
Barbara Aldona Barszczewska
10 090
(6,39%)
-
1
Jerzy Ryszard Szwaj
18 637
(11,81%)
-
2
Eliasz Cezary Iwan
7 127
(4,52%)
-
7
Justyna Klebaniuk
2 150
(1,36%)
-
8
Ryszard Andrzej Szczygieł
9 701
(6,15%)
-
4
Sławomir Skwarek
15 083
(9,56%)
-
5
Krystyna Zofia Chmiel
2 966
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Agnieszka Monika Marciniuk
845
(0,54%)
-
3
Radosław Januszko
242
(0,15%)
-
2
Marek Matejuk
898
(0,57%)
-
5
Tomasz Gustaw Panasiuk
226
(0,14%)
-
8
Inez Daria Palkowska
149
(0,09%)
-
6
Wioletta Maria Kasprzak
139
(0,09%)
-
7
Paweł Stanisław Błaszczak
109
(0,07%)
-
4
Krystyna Bożena Bukowska
196
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Barbara Maksymiuk
343
(0,22%)
-
6
Ewa Bieniek
479
(0,30%)
-
2
Tadeusz Jan Kochanowski
531
(0,34%)
-
3
Bożena Maria Denidiuk
292
(0,19%)
-
1
Riad Haidar
18 826
(11,93%)
-
4
Jolanta Anna Wolanin
406
(0,26%)
-
8
Grzegorz Lucjan Głowiński
301
(0,19%)
-
7
Wioleta Zarębska
251
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
2
Wojciech Mateńka
589
(0,37%)
-
3
Klaudia Elżbieta Mickiewicz
306
(0,19%)
-
4
Aneta Małgorzata Kędzierska-Ginter
207
(0,13%)
-
5
Paweł Michałek
300
(0,19%)
-
1
Antoni Wysokiński
879
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Mateusz Maciej Roczon
230
(0,15%)
-
4
Monika Kapłon
256
(0,16%)
-
5
Robert Galas
130
(0,08%)
-
2
Katarzyna Monika Babis
159
(0,10%)
-
3
Paweł Drozd
238
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marek Robert Pomietło
646
(0,41%)
-
1
Marcin Cabaj
4 773
(3,03%)
-
4
Krzysztof Józef Gomółka
2 153
(1,36%)
-
5
Ewa Hanna Zdun
604
(0,38%)
-
6
Grażyna Zofia Jóźwiak
610
(0,39%)
-
3
Marzena Jolanta Malesa
1 041
(0,66%)
Okręg 4
Powiaty: chełmski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki, włodawski, miasto na prawach powiatu Chełm
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Maria Elżbieta Rawska
175
(0,12%)
-
1
Marek Artur Pydyś
826
(0,55%)
-
4
Marcin Lipa
398
(0,27%)
-
5
Monika Gabriela Błaszczak
287
(0,19%)
-
6
Mateusz Mulak
206
(0,14%)
-
3
Anna Kabasa
134
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Galina Grabarczuk
845
(0,57%)
-
6
Arkadiusz Paweł Marucha
1 206
(0,81%)
-
3
Dorota Justyna Sawa
5 085
(3,42%)
-
1
Ewa Małgorzata Jaszczuk
6 364
(4,27%)
-
5
Beata Irena Panasiuk
1 815
(1,22%)
-
2
Adam Rychliczek
4 840
(3,25%)
-
4
Marcin Wojciech Troć
3 619
(2,43%)
-
8
Renata Jolanta Kasprzak
1 396
(0,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Klaudia Olga Sawa
1 153
(0,77%)
-
2
Krzysztof Bojarski
6 667
(4,48%)
-
1
Krzysztof Grabczuk
25 311
(17,00%)
-
3
Ewa Darwicz
1 041
(0,70%)
-
5
Krystyna Chodakowska
723
(0,49%)
-
6
Krzysztof Paweł Gałan
1 596
(1,07%)
-
7
Mariola Grażyna Kuć
832
(0,56%)
-
8
Dariusz Daniel Białowąs
1 568
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Urszula Małgorzata Gomółka
3 420
(2,30%)
-
1
Zdzisław Szwed
21 531
(14,46%)
-
5
Zbigniew Robert Bijata
4 245
(2,85%)
-
6
Michał Andrzej Piotrowicz
8 546
(5,74%)
-
4
Przemysław Bartłomiej Matysiak
3 627
(2,44%)
-
3
Lucyna Dargiewicz
2 846
(1,91%)
-
2
Konrad Bernard Sawicki
11 474
(7,71%)
-
7
Ewa Krystyna Pastusiak
5 185
(3,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Helena Krystyna Błaszczak
205
(0,14%)
-
4
Paweł Piotr Palkowski
177
(0,12%)
-
5
Barbara Krystyna Kulicka
187
(0,13%)
-
2
Wiktor Kasprzak
289
(0,19%)
-
1
Rafał Tomasz Bukowski
989
(0,66%)
-
6
Kamila Zabłocka
353
(0,24%)
-
3
Miriam Poździk
185
(0,12%)
-
8
Marek Robert Bielak
234
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Marzena Elżbieta Świnarska
320
(0,21%)
-
1
Michał Reoland Gołoś
2 208
(1,48%)
-
2
Marek Mazurek
1 189
(0,80%)
-
7
Dominika Maria Majcher
423
(0,28%)
-
6
Małgorzata Janina Dziadko-Żmuda
356
(0,24%)
-
8
Mirosław Krzysztof Blacha
1 078
(0,72%)
-
4
Jacek Tomasz Chęć
879
(0,59%)
-
5
Ewa Monika Bartoszewska-Wic
346
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
1
Piotr Adam Panasiuk
972
(0,65%)
-
2
Renata Kusak
437
(0,29%)
-
5
Paweł Aleksander Panasiuk
324
(0,22%)
-
3
Małgorzata Iwona Panasiuk
353
(0,24%)
-
4
Paweł Kazimierz Ręba
170
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Gabriel Jan Kaczyński
241
(0,16%)
-
1
Magdalena Zelent
924
(0,62%)
-
4
Jarosław Piotr Wroński
290
(0,19%)
-
5
Magdalena Aleksandra Tabor
184
(0,12%)
-
3
Katarzyna Edyta Zabratańska
164
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Paweł Rafał Janulewicz
3 318
(2,23%)
-
3
Mirosława Teresa Fornal
858
(0,58%)
-
2
Ewa Joanna Hordejuk
918
(0,62%)
-
4
Romuald Franciszek Perepeczo
769
(0,52%)
-
8
Marcin Michał Marek
976
(0,66%)
-
5
Daria Harmasz
608
(0,41%)
-
6
Katarzyna Wdowiak
771
(0,52%)
-
7
Sebastian Zdzisław Białoskurski
214
(0,14%)
Okręg 5
Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto na prawach powiatu Zamość
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Jacek Seweryn Misztal
642
(0,38%)
-
1
Szczepan Kupisz
632
(0,37%)
-
3
Tomasz Antoniak
246
(0,15%)
-
6
Wioleta Paplińska
146
(0,09%)
-
5
Elżbieta Krystyna Pisarska
184
(0,11%)
-
4
Hanna Irena Szabłowska
81
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Arkadiusz Tomasz Bratkowski
14 673
(8,66%)
-
2
Jerzy Nizioł
3 687
(2,18%)
-
8
Maria Wanda Słota
1 814
(1,07%)
-
4
Stanisław Cisło
2 999
(1,77%)
-
6
Maciej Mulawa
2 413
(1,42%)
-
5
Anna Wiśniewska
3 183
(1,88%)
-
7
Stanisław Kielech
1 833
(1,08%)
-
3
Celina Ewa Skromak
1 903
(1,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marek Poznański
2 886
(1,70%)
-
2
Mariusz Grad
4 711
(2,78%)
-
7
Andrzej Osuch
899
(0,53%)
-
6
Aneta Elżbieta Najda
1 641
(0,97%)
-
1
Zofia Anna Woźnica
8 413
(4,97%)
-
5
Marian Jan Mazur
1 053
(0,62%)
-
4
Andrzej Stanisław Mulawa
1 495
(0,88%)
-
8
Katarzyna Wołoszyn
1 287
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Michał Mulawa
16 514
(9,75%)
-
3
Anna Kusiak-Janiec
7 972
(4,71%)
-
8
Stanisław Misztal
8 548
(5,05%)
-
1
Maria Gmyz
17 206
(10,16%)
-
7
Robert Andrzej Bondyra
8 968
(5,30%)
-
5
Krzysztof Jan Gałaszkiewicz
9 221
(5,45%)
-
6
Grzegorz Wróbel
11 863
(7,01%)
-
4
Anna Katarzyna Mróz
3 632
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Magdalena Paulina Szydłowska-Tutaj
138
(0,08%)
-
1
Tomasz Czarnecki
1 131
(0,67%)
-
2
Maciej Mirosław Błaszczak
244
(0,14%)
-
4
Weronika Agata Gauda
207
(0,12%)
-
5
Artur Janusz Smyk
276
(0,16%)
-
7
Adam Parol
207
(0,12%)
-
6
Emilia Maria Matysek
141
(0,08%)
-
8
Katarzyna Anna Rosińska-Łubkowska
120
(0,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Beata Basaj
512
(0,30%)
-
1
Marek Franciszek Palonka
2 108
(1,24%)
-
2
Monika Buczko
1 189
(0,70%)
-
5
Mariusz Sędziak
325
(0,19%)
-
8
Gerard Waszkiewicz
1 012
(0,60%)
-
3
Sylwester Krasoń
452
(0,27%)
-
7
Krzysztof Mateusz Korniak
441
(0,26%)
-
6
Danuta Władysława Antoniuk
365
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
1
Marcin Radosław Kiecana
544
(0,32%)
-
3
Henryk Kazimierz Maścibroda
240
(0,14%)
-
2
Katarzyna Szmidt
332
(0,20%)
-
4
Adam Witkowski
217
(0,13%)
-
5
Joanna Onuch
145
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Marian Lewandowski
491
(0,29%)
-
1
Agnieszka Halina Marcinkowska-Kozak
377
(0,22%)
-
5
Jakub Domański
262
(0,15%)
-
4
Jarosław Paweł Iwan
116
(0,07%)
-
3
Ewa Stefania Kaczyńska
217
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Grzegorz Daniłowicz
2 188
(1,29%)
-
7
Irena Kamińska
803
(0,47%)
-
3
Krzysztof Mateusz Jasiński
1 742
(1,03%)
-
1
Andrzej Józef Kudlicki
4 464
(2,64%)
-
5
Barbara Ewa Kamińska
2 451
(1,45%)
-
4
Malwina Magdalena Lizak
1 260
(0,74%)
-
6
Waldemar Edmund Brzyski
1 031
(0,61%)
-
8
Edyta Szast
862
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Monika Ewa Kwiecińska
257
(0,15%)
-
4
Sebastian Liminowicz
99
(0,06%)
-
6
Józef Kłyż
217
(0,13%)
-
1
Marek Splewiński
470
(0,28%)
-
7
Anna Mielnik
411
(0,24%)
-
3
Adam Andrzej Kozyra
393
(0,23%)
-
5
Agnieszka Kamila Gadecka
136
(0,08%)