1 liga wyniki. Polonia Bytom - Flota 2:1, Warta - GieKSa 0:2, GKS Tychy - Zawisza 2:2

M I
M I
1 liga wyniki
1 liga wyniki Lucyna Nenow
Wszystkie nasze drużyny występujące w I lidze grały swoje spotkania w niedzielne, wczesne popołudnie. Wyniki są znakomite, pierwsze w sezonie zwycięstwo odniosła Polonia Bytom. Wygrała też GieKSa, remis zanotował GKS Tychy. 1 liga wyniki: Polonia Bytom - Flota 2:1, Warta - GieKSa 0:2, GKS Tychy - Zawisza 2:2.

Czwarte wyjazdowe zwycięstwo w sezonie wywalczyli piłkarze GKS-u Katowice. Popularna GieKSa wygrała w Poznaniu z Wartą 2:0. Bramki dla gości strzelali Grzegorz Fonfara i Deniss Rakels.

Dzięki zwycięstwu GKS ma już na koncie 27 punktów i aż 13 "oczek' przewagi nad strefą spadkową.

Wraca I liga. Jak poradzi sobie GKS Katowice? [PLEBISCYT]

Sensacyjnie zakończyło się spotkanie w Bytomiu. Ostatnia w tabeli Polonia pokonała lidera ze Świnoujścia - Flotę, 2:1. Dla gospodarzy było to... pierwsze zwycięstwo w sezonie!

Bytomianie objęli prowadzenie w 31. minucie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Białkowskiego Bartłomiej Setlak wyskoczył najwyżej i pokonał Grzegorza Kasprzika.

W 65. minucie gry Bartosz Nowak w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza gości i było 2:0.

Kontaktową bramkę dla Floty strzelił Bartosz Śpiączka, w 70. minucie gry.

Wraca I liga. Jak poradzi sobie Polonia Bytom? [PLEBISCYT]

Cztery bramki zobaczyli kibice w Jaworznie, gdzie GKS Tychy podejmował Zawiszę Bydgoszcz. Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Bartłomieja Babiarza w 34. minucie gry.

Jeszcze przed przerwą wyrównał Michał Płonka. Gospodarze wyszli znów na prowadzenie w 54. minucie gry. Remis Zawiszy uratował Paweł Abbott, strzelając gola na kwadrans przed końcem meczu.

Podczas meczu doszło do nietypowej sytuacji. W 37. minucie na boisku pojawił się pies. Złapał go pomocnik GKS Piotr Rocki, ale został ugryziony. Receptą na czworonoga okazała się piłka, którą ochroniarze wykorzystali, by zwabić zwierzę na trybuny.