Czerwona kartka Mateusza Matrasa w meczu Piast Gliwice - Górnik Zabrze [WIDEO]. Czy słuszna?

ivan
Była 65. minuta derbowego spotkania Piasta z Górnikiem. Gospodarze prowadzili 1:0. Jedna decyzja zmieniła wszystko. Czy czerwona kartka była słuszna? Zobacz wideo i wyraź swoją opinię.

Jesteś kibicem? Rozwiąż QUIZ o Ekstraklasie!

Przypomnijmy, w 65. minucie do piłki wystartowali Seweryn Gancarczyk i Mateusz Matras. Obaj wślizgiem, na pełnej szybkości, próbowali przejąć piłkę. Doszło do zderzenia, po którym zawodnik Górnika efektownie się "zwijał". Prawdopodobnie to skłoniło sędziego Marciniaka do wyciągnięcia czerwonego kartoniku. Powtórki pokazują, że faulu trudno się dopatrzeć. ZOBACZ FAUL!

Chwilę poźniej, osłabiony Piast, stracił pierwszą bramkę. Potem była następna i zespół z Gliwic w pierszym meczu nie zdobył nawet punktu.

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:2. Zobacz zdjęcia, czytaj relację!

Czy Twoim zdaniem sędzia Marciniak popełnił błąd? Czy wypaczył swoją decyzją wynik spotkania i pozbawił gospodarzy punktów? Weź udział w sondzie, skomentuj!

Koniecznie dołącz do nas i bądź na bieżąco z tym co dzieje się w regionalnym sporcie!

Piłka nożna w woj. śląskim: Przeczytaj o niej wszystko!