GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 [ZDJĘCIA]. Szósta porażka w sezonie

Ivan
W meczu o przysłowiowe sześć punktów Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało w Bełchatowie z GKS-em 1:2. Był to mecz dwóch drużyn, które jako jedyne w tym sezonie nie zaznały radości z wygranej. Po ostatnim gwizdku sędziego Podbeskidzie pozostało jedyną ekipą bez zwycięstwa w T-Mobile Ekstraklasie.

Demjan: Zaważyła pierwsza bramka
Kamil Kosowski po meczu

Ireneusz Jeleń w Podbeskidziu Bielsko-Biała! Zawodnik podpisał kontrakt

Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0. Wynik spotkania otworzył już w 9. minucie Paweł Buzała, który znakomicie wykończył doskonałe podanie jednego z kolegów.

Na 2:0 podwyższył, tuż przed przerwą, Kamil Wacławczyk. Jego potężny strzał próbował wyłapać Richard Zajac, ale skończyło się na tym, że zarówno on, jak i piłka, znaleźli się w bramce.

GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 [OPINIE, KOMENTARZE]. Pomeczowa konferencja prasowa. Dymisja Kasperczyka? Najpierw muszę ochłonąć

Kontaktową bramkę w 66. minucie strzelił Marek Sokołowski.

Po tej porażce ekipa z Bielska-Białej spadła na ostatnie miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy.