Izrael - Polska - 1:2: zobacz najlepsze MEMY PO MECZU

Tomasz Borówka
Zaktualizowano
Memy po meczu Izrael - Polska w sobotę 6. 11. 2019 pojawiły się jeszcze przed ostatnim gwizdkiem. Nie ma się co dziwić, gdyż piłkarze reprezentacji Polski kolejny raz sprawili radość kibicom, ponownie pokonując Izrael - tym razem na wyjeździe. Radość ze zwycięstwa Biało-Czerwonych rozgrzała także internet, w którym błyskawicznie pojawiły się memy po meczu Polska Izrael.

Reprezentacja Polski zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie G eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Biało-Czerwoni pokonali w Jerozolimie Izrael 2:1, ale w ostatnich minutach doszło do skandalu! Gole dla Polski strzelali Grzegorz Krychowiak (5) i Krzysztof Piątek (51), ze strony gospodarzy odpowiedział Moanes Dabour (88).

Zespół Jerzego Brzęczka długo bezdyskusyjnie panował na murawie, ale w ostatnich minutach Izraelczycy zepchnęli Biało-Czerwonych do defensywy.

Izrael - Polska 1:2. Skandal na koniec! ZDJĘCIA Z MECZU

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE

Puchar Świata w skokach narciarskich

Materiał oryginalny: Izrael - Polska - 1:2: zobacz najlepsze MEMY PO MECZU - śląskie Nasze Miasto