Marcin Pietrowski po meczu Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk: Jedna kontra, gol na 1:0 i dziękujemy

Zbyszek Anioł
Tomasz Bołt/Polskapresse
- Taką grę jak w pierwszej połowie w naszym wykonaniu chcą oglądać kibice – mówi w rozmowie z Ekstraklasa.net Marcin Pietrowski, pomocnik Lechii Gdańsk. Razem z kolegami wywiózł z Chorzowa bezcenne trzy punkty po zwycięstwie z Ruchem 1:0.

Łukasz Surma po meczu Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk: Do końca możemy wygrać wszystkie mecze

W tym sezonie mecze wyjazdowe to mocna strona Lechii. W Chorzowie po raz kolejny to potwierdziliście.
Szczególnie w pierwszej połowie graliśmy pięknie, długo utrzymywaliśmy się przy piłce. Taką grę z naszej strony kibice chcą zawsze oglądać.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0:1 [ZDJĘCIA]. Niebiescy przegrali u siebie. Gol w końcówce

W pierwszej połowie graliście dobrze, na początku drugiej też, ale potem przysnęliście i dopiero w końcówce spotkania ponownie złapaliście swój rytm.
Szyki popsuła nam na początku drugiej połowy kontuzja Mateusza Machaja i od jego zejścia nie graliśmy już tak pewnie jak wcześniej. Jednak dalej byliśmy konsekwentni w naszych poczynaniach. Może już tak pięknie nie było, ale jedna kontra, gol na 1:0 i dziękujemy.

Michal Pesković po meczu Ruch Chorzów - Lechia: Szkoda, że nie graliśmy przez środek [WIDEO]

Z gry w środku pola, gdzie pan występował możecie być zadowoleni. Prezentowaliście się lepiej niż gospodarze.
Takie było założenie, aby wygrać walkę w środku pola. Myślę, że z Łukaszem Surmą wywiązaliśmy się z tego zadania.

CZYTAJ CAŁY WYWIAD Z ZAWODNIKIEM W SERWISIE EKSTRAKLASA.NET

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!