Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice 1:1

ivan
Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice
Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice Ewelina Żak
GKS Katowice tylko zremisował na wyjeździe z Okocimskim KS 1:1. Katowiczanie prowadzili do 94. minuty spotkania. Gola stracili w ostatniej chwili i na Śląsk wracają z jednym punktem. Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice 1:1

Wynik spotkania w 13. minucie otworzył Michał Zieliński, który dobił strzał Janusza Gancarczyka, po którym piłka odbiła się od słupka.

Gdy wydawało się, że ekipa Rafała Góraka zgarnie komplet punktów, w czwartej minucie doliczonego czasu gry Piotr Darmochwał strzałem z lewej nogi pokonał Budziłka.

Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice 1:1. Skomentuj!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani