Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 0:4 [ZDJĘCIA]

ivan
Żegnająca się z pierwszą ligą Polonia Bytom przegrała z w ostatnim meczu sezonu 2012/2013 aż 0:4 z Zawiszą. Dzięki temu zwycięstwu ekipa z Bydgoszczy awansowała do T-Mobile Ekstraklasy. Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 0:4.

Oglądałeś mecz Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz? Skomentuj!

Gospodarze dzielnie i skutecznie bronili się tylko do 40. minuty. wówczas wynik spotkania otworzył, strzałem z rzutu karnego, Paweł Abbott.

Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 61 minucie gry.

Kolejne bramki padała w ostatnich 10 minutach. Strzelali je Sebastian Ziajka i Tomasz Ostalczyk.

Tym samym Polonia Bytom żegna się z I ligą. Ekipa z naszego regionu w 34. spotkaniach zgromadziła tylko 22 punkty i ostatecznie zajęła przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko ŁKS Łódź, który wycofał się z rozgrywek po 22. kolejce.

Bytomianie w tym sezonie wygrali pięć spotkań, remisowali 7, a przegrali pozostałe 22.