Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:0 [ZDJĘCIA]

Ivan / ZDJĘCIA: Arkadiusz Gola
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:0
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:0 Arkadiusz Gola, Dziennik Zachodni
Około 200 osób oglądało w Ptakowicach sparingowe spotkanie Ruchu Chorzów z Polonią Bytom. W meczu padła tylko jedna bramka. Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:0 - zobacz zdjęcia!

Jedyną bramkę strzelił w 79. minucie Jakub Smektała, który dobił strzał Filipa Starzyńskiego. Piłka po uderzeniu tego drugiego trafiła w słupek.

1:0 Jakub Smektała 79'

Ruch Chorzów: (I połowa) 12. Krzysztof Kamiński - 19. Artur Gieraga, 21. Bartosz Brodziński, 20. Marek Szyndrowski, 24. Robert Chwastek - 5. Marek Zieńczuk, 32. Marcin Malinowski, 23. Bartłomiej Babiarz, 7. Maciej Jankowski, 14. Łukasz Janoszka - 29. Pavel Šultes. (II połowa) Mateusz Abramowicz - Michał Helik, Aleksander Komor, Piotr Stawarczyk, Martin Konczkowski - Jakub Smektała, Maciej Urbańczyk, Łukasz Tymiński, Filip Starzyński, Kamil Włodyka - Grzegorz Kuświk.

Polonia Bytom: (I połowa) Mirosław Kuczera - 11. Janusz Janik, 22. Jacek Broniewicz, 16. Adrian Laskowski, 24. Mateusz Śliwa - 27. Patryk Cepek, 21. Bartłomiej Nowak, 5. Bartłomiej Setlak, 10. Przemysław Szkatuła - 8. Damian Michalik, 7. Robert Trznadel. (II połowa) Jakub Sypniewski - Ariel Dzionsko, Paweł Odrzywolski, Kamil Banaś, Mariusz Korzeniowski - Radek, Bartłomiej Setlak (65 Mariusz Sacha), Mróz, Grzesik - Dawid Krzemień, Kamil Białkowski.

Sędzia: Sebastian Jarzębak.