Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

„Pociąg Marzeń” zabrał dzieci na niezapomniane wakacje

MediaPPG
Kiedy mowa o naszym pociągu, wiadomo, że będziemy spełniać marzenia. Bo w końcu, jak sama nazwa mówi, jest to „Pociąg Marzeń”. I kolejny już raz ta ogólnopolska akcja organizowana przez Polska Press Grupę wywołała uśmiechy na twarzach podopiecznych wielu polskich fundacji i stowarzyszeń.

Im więcej wagoników, tym więcej pasażerów

Oczywiście sama lokomotywa nie zabrałaby nikogo w podróż. Potrzebne jeszcze wagoniki. A tych z dnia na dzień przybywało. Każdy wagonik to kolejna firma, która dołączała do naszej akcji i dostarczała swoją finansową cegiełkę. Dzięki Waszej hojności dzieciaki po raz kolejny mogą spędzić radosne i beztroskie chwile w pięknych miejscach. Na relacje z wyjazdów i opowiadanie o wrażeniach jeszcze przyjdzie czas. Teraz chcielibyśmy podziękować Wam, drodzy przedsiębiorcy, za to, że tak ochoczo dołączyliście do naszej akcji.

W sumie udało nam się zebrać 800 tysięcy złotych, w samym województwie śląskim było to blisko 200 tysięcy, dzięki którym podopieczni Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną spędzili cudowne chwile w Rewalu.

To dzięki Wam dzieci spełniają swoje marzenia

Każdy wagonik nosił nazwę firmy, która go wykupiła. Mecenasem Strategicznym tegorocznej akcji została Grupa Tauron, największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, który dostarcza energię do ponad 5,6 mln klientów w kraju. Firma jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą oraz największym dostawcą ciepła na Górnym Śląsku. Jednym z fundamentów działania Grupy Tauron jest troska o planetę. Firma realizuje swoją ekologiczną strategię za sprawą Zielonego Zwrotu Taurona. Grupa Tauron angażuje się w szereg przedsięwzięć na rzecz otoczenia, takich jak działalność edukacyjna i charytatywna. Jest sponsorem ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Swoją pomoc zaoferowała również firma Global Impact Beata Drzazga, która została Mecenasem Ogólnopolskim naszej akcji. Global Impact Beata Drzazga zajmuje się m.in. mentoringiem, inspirowaniem i wspieraniem zarówno przedsiębiorców działających już w biznesie, jak i młodych osób chcących otworzyć firmy. Wspiera i inspiruje młodzież, a także zajmuje się misjami gospodarczymi na całym świecie i pomaga łączyć ludzi w biznesie.

Kolejnym z Mecenasów Ogólnopolskich akcji „Pociąg Marzeń” jest Skarbiec TFI - jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Towarzystwo było wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami, w tym za innowacyjność oraz rentowność zarządzanych funduszy. Skarbiec TFI obecnie zarządza aktywami w wysokości ponad 5 miliardów złotych, co oznacza, że jest jednym z największych, niezależnych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Na koniec marca 2023 Skarbiec TFI miało ponad 93 tysiące aktywnych klientów i obsługiwało ponad 1500 firm i instytucji.

Do grona Mecenasów Ogólnopolskich dołączyła również Huta Łabędy. Jest ona jednym z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w tym, w szczególności, produktów dla górnictwa i budownictwa.

W tym roku na wakacje wyjechali podopieczni Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Swoje wagoniki do lokomotywy przyłączali również lokalni przedsiębiorcy

Gdyby nie firmy, które wymieniamy poniżej, akcja na pewno nie miałaby sensu. Ale wiemy, że na Was zawsze można liczyć i gdy chodzi o dobro i szczęście dzieci – nie zastanawiacie się ani chwili. W tym roku swoje wagoniki do naszej lokomotywy przyłączyli:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: „Pociąg Marzeń” zabrał dzieci na niezapomniane wakacje - Dziennik Zachodni

Wróć na slaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto