Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wspólna walka o życie Ewy Dudy: zbiórka na leczenie we Francji

materiał informacyjny
Pixabay
53-letnia Ewa Duda podzieliła się swoją trudną historią walki z rakiem esicy, który przerzucił się do wątroby, osiągając trzeci stopień zaawansowania. Pomimo kilku operacji przeprowadzonych w Polsce, sytuacja zdrowotna Ewy jest nadal trudna, a nadzieję na całkowite wyleczenie wiąże z możliwością operacji we Francji.

Ewa Duda podzieliła się z nami swoją historią walki z rakiem esicy, który przerzucił się na wątrobę, osiągając trzeci, najbardziej zaawansowany etap. Choroba, której nie zauważyłaby pewnie przez długi czas, gdyby nie przypadkowe badania, zabrała jej możliwość normalnego funkcjonowania, pracy i przyniosła ogromne cierpienie. Polskie placówki medyczne zrezygnowały z operacji, ale nadzieję na pełne wyleczenie znalazła we Francji.

Ewa opowiada o swojej trudnej drodze z rakiem, która trwa już blisko dwa lata. Przeszła przez kilka operacji, obecnie poddaje się kolejnemu cyklowi chemioterapii, lecz stan jej zdrowia jest nadal bardzo trudny. Kolejna operacja w ośrodku we Francji staje się dla niej kluczową szansą na powrót do zdrowia. Niestety, koszty tej operacji są ogromne, wahają się między 15.000 a 50.000 euro.

Walczę z nowotworem od blisko dwóch lat. Przeszłam kilka operacji. Obecnie jestem na kolejnym schemacie chemioterapii, którą przyjmuję co 2 tygodnie. Jest mi bardzo ciężko - nie mogę pracować i normalnie funkcjonować. Przede mną długa droga, której końca nie widać. Nadzieję znalazłam w ośrodku we Francji, który już raz zoperował moją wątrobę (nikt w Polsce nie chciał się tego podjąć). Niestety, ze względu na powikłania, nie wróciłam na czas na chemioterapię w Polsce i rak powrócił - mówi Ewa Duda

Pomoc, jaką otrzymała od swojej rodziny, przyjaciół i swojego ukochanego psa, sprawiła, że Ewa zachowała w sobie spokój i pozostała szczęśliwa, mimo trudności. Teraz, po latach wspierania innych, sama potrzebuje wsparcia społeczności. Wspólna walka o jej życie stała się celem zbiórki. Zebrane środki zostaną przekazane na niezbędne leki, terapie, oraz przede wszystkim na koszty operacji we Francji.

Ewa podkreśla, że każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie. Wierzy, że dzięki wsparciu ludzi dobrej woli uda jej się pokonać raka i wrócić do pełni zdrowia. Koszty leczenia są ogromne, a Ewa już ponosi nierefundowane wydatki na terapie i leki. Dlatego apeluje o pomoc w postaci wpłat oraz przekazywania 1,5% podatku na jej rzecz.

Rak sporo mi zabrał, ale też dał - przede wszystkim świadomość, że nie jestem sama. Mam cudowną rodzinę i przyjaciół, super psa, dużo spokoju w sobie. Jestem szczęśliwa, ale po latach wspierania innych, sama potrzebuję wsparcia. Będę wdzięczna za każdą nawet najmniejszą wpłatę, każde 1,5% podatku. Państwa pomoc otworzy mi drzwi do całkowitego wyleczenia. Chcę wierzyć, że to możliwe - zapewnia Ewa

Walka Ewy to nie tylko indywidualna walka z chorobą, ale także wspólne staranie o każdego, kto pragnie pomóc w przywróceniu zdrowia. Wsparcie dla Ewy Dudy to szansa na życie, a jej historia inspiruje do solidarności i działania. Zbiórka na leczenie w Polsce i terapie zagraniczne jest nadzieją na nowy rozdział w życiu Ewy.

Informacje dotyczące wpłat znajdują się poniżej oraz na stronie internetowej Fundacji. Każda wpłata, nawet najmniejsza, a także 1,5% podatku, zostaną przyjęte z głęboką wdzięcznością. Państwa pomoc otworzy Ewie drzwi do nadziei na całkowite wyleczenie.

DANE DO PRZELEWU
Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252
Wpłaty w obcych walutach:
USD: PL54 1050 1025 1000 0090 8058 1367
EUR: PL32 1050 1025 1000 0090 8058 1375
GBP: PL76 1050 1025 1000 0090 8058 1359
kod SWIFT: INGBPLPW
Tytuł przelewu: Ewa Duda
Dane odbiorcy: Fundacja Onkologiczna Rakiety, al. Rzeczypospolitej 2/U-2, Warszawa

1,5%
KRS: 0000414091
Cel szczegółowy: Ewa Duda

od 7 lat
Wideo

Jakie są wczesne objawy boreliozy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto