Efektowna wygrana tyskich hokeistów [Zdjęcia]

jnt1981
jnt1981
Hokeiści wznowili rozgrywki po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej meczami reprezentacji Polski. W Tychach, zajmujący przed piątkową kolejką trzecie miejsce GKS podejmował drugi w tabeli KH Sanok.

Komplet widzów na trybunach spodziewał się interesującego spotkania i nie zawiódł się. Od początku jednak dało się zauważyć, że stroną dominującą byli gospodarze, co znalazło odzwierciedlenie na tablicy wyników po 10 minutach gry, kiedy gola zdobył Josef Vitek. Kiedy prowadzenie tyszan na początku drugiej tercji podwyższył Roman Simicek, wydawać się mogło że już nic złego gospodarzom w tym meczu stać się nie może.

I faktycznie nic takiego się nie stało! Mimo, że sanoczanie usilnie próbowali poprawić wynik na swoją korzyść, świetnie dysponowany w bramce gospodarzy Sobecki był tego dnia nie do pokonania.

Wynik na 4-0 dla GKS-u ustalili Sławomir Krzak i Adrian Parzyszek, zdobywając dwa gole w odstępie zaledwie 45 sekund, co działo się krótko po rozpoczęciu trzeciej odsłony spotkania.

Następna kolejka ligowa już w niedzielę, a GKS będzie tego dnia podejmował na swojej tafli KTH Krynica. Początek meczu o 17.

GKS Tychy - KH Sanok 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
1:0 Vítek (Witecki ) 10'
2:0 Šimíček (Sokół) 21'