Ekstraklasa.net: Jedenastka 21 kolejki w pierwszej lidze

Jedenastka 21. kolejki I ligi
Jedenastka 21. kolejki I ligi Ekstraklasa.net
Czterech piłkarzy z naszego regionu znalazło się w jedenastce 21 kolejki pierwszej ligi. Zestawienie przygotował serwis Ekstraklasa.net.

A oto wybrani piłkarze z naszego regionu wraz z uzasadnieniami:

Paweł Olkowski (GKS Katowice) - młody zawodnik ekipy prowadzonej przez Wojciecha Stawowego był absolutnym bohaterem meczu z Bogdanką. Rozpoczął zawody jako prawy obrońca, by przez ostatni kwadrans grać jako środkowy napastnik. Niesamowite jest to, że w tak krótkim czasie, grając na nowej pozycji, zdobył dwie piękne bramki.

Bartosz Karwan (GKS Katowice) - były reprezentant Polski pomimo 35 lat na karku, potrafi zabłysnąć w spotkaniu pierwszej ligi. Były legionista był najaktywniejszy w zespole GKS-u, większość akcji przechodziła właśnie przez niego. Momentami grywał nawet jako środkowy napastnik, wspierający Piotra Piechniaka. Zdobył wyrównującą bramkę w drugiej połowie, która całkowicie podłamała Bogdankę.

Paweł Giel (Ruch Radzionków) - pomocnik Ruchu rozegrał drugi kolejny mecz w którym jego postawa okazała się decydująca dla swojego zespołu. Tydzień temu pod koniec spotkania zdobył bramkę w Nowym Sączu, a w Stróżach idealnym podaniem obsłużył Adriana Świątka.

Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - były zawodnik Górnika Zabrze zagrał od początku drugiej połowy z Odrą Wodzisław i tylko dzięki jego postawie, Podbeskidzie wróciło do Bielska-Białej z trzema punktami. Dwie bramki (w tym jedna z rzutu wolnego) mówią same za siebie.

ZOBACZ PEŁNE ZESTAWIENIE JEDENASTKI 21. KOLEJKI W SERWISIE EKSTRAKLASA.NET

21.kolejka I ligi:
Odra Wodzisław - Podbeskidzie 1:2 [ZDJĘCIA]. Dariusz Kołodziej daje zwycięstwo Góralom
KSZO Ostrowiec Św. - Piast Gliwice 1:0! Sensacja, Piast gubi punkty [WIDEO]
GKS Katowice 4:2 GKS Bogdanka Łęczna [ZDJĘCIA i WIDEO]. Grad bramek w Katowicach
Kolejarza - Ruch 0:1. Cidry wywiozły komplet punktów ze Stróż