Euro 2008: Austria - Chorwacja w Wiedniu [Foto]

W pierwszym meczu rozegranym w Wiedniu, Austria przegrała z Chorwatami 0:1. Zobacz atmosferę przed meczem i na stadionie! Zdjęcia przesłał nam jeden z naszych czytelników.

Twoja Najbliższa Galeria Auchan zaprasza

Chorwaci świetnie rozpoczęli spotkanie, szybko strzelając bramkę. Już w 4. minucie Modrić wykorzystał karnego, podyktowanego za faul na Olicu. W pierwszej połowie przeważali gospodarze, ale nie udało im się tego potwierdzić kolejną bramką. Początek drugiej części spotkania mógł rozczarować kibiców piłkarskich. Dużo walki w środku pola i strzały z dystansu obu drużyn. Mecz rozkręcił się dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Austriacy groźnie atakowali i raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Pletikosy. Do końcowego gwizdka wynik się już jednak nie zmienił.

Gospodarzom brakowało dobrego rozgrywającego, szybko pozbywali się piłki i nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką Chorwatów. Dopiero pojawienie się na boisku 38-letniego Vastica zmieniło obraz gry i poderwało Austriaków do walki. Nie byli oni jednak w stanie wyrównać i mecz zakończył się zwycięstwem faworyzowanych Chorwatów.

Nasz czytelnik przesłał nam zdjęcia z Wiednia. Zobacz jaka atmosfera panowała przed meczem i na stadionie!