Futsal: Porażka Clearexu Chorzów

W 5. kolejce ekstraklasy futsalu Clearex Chorzów po niesamowitej końcówce uległ Grembachowi Zgierz 3:4.

Horror Clearexu

Spotkanie pomiędzy Grembachem Zgierz, a Clearexem Chorzów było niezwykle emocjonujące. Chorzowianie mimo że prowadzili grę w pierwszej połowie, przegrywali do przerwy 0:3. Na początku drugiej części Grembach zdobył czwartą bramkę, a następnie chorzowski zawodnik Szymon Łuszczek ujrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Wydawało się, że nic już w tym meczu nie może się wydarzyć, a jednak...

Clearex wycofał bramkarza i w chorozwian wstąpił duch walki. Futsaliści z Górnego Śląska w zaledwie dwie minuty zdobyli trzy bramki. Najpierw do siatki rywali trafił Michał Włodarek, następnie dwukrotnie piłkę w bramce umieścił Sebastian Wojciechowski. Kilkanaście sekund przed końcem jeden z zawodników Grembacha otrzymał czerwoną kartkę, ale było już za późno na odrobienie strat i doprowadzenie do remisu. Clearex uległ ostatecznie Grembachowi 3:4.

Grembach Zgierz - Clearex Chorzów 4:3 (3:0)

Bramki dla Clearexu: Wojciechowski 2 (31. i 32.), Włodarek (31.)

Skład Clearexu: Waszka - Szłąpa, Słonina, Wojciechowski, Zieliński - Salisz, Hajnc, Łuszczek, Włodarek - Piasecki, Gorzała.