Górnik Zabrze przegrywa z Lechią w Gdańsku [Zdjęcia]

Piotr Kalsztyn
Mimo prowadzenia po pierwszej połowie Górnik Zabrze przegrał z ...
Mimo prowadzenia po pierwszej połowie Górnik Zabrze przegrał z ... Michał Parzuchowski/MMTrójmiasto
Mimo prowadzenia po pierwszej połowie, Górnik Zabrze przegrał z Lechią Gdańsk 2:1.

Po pierwszej połowie meczu to gracze Górnika mieli powody do zadowolenia, dobra gra zaowocowała bramką Daniela Gołębiewskiego w 31 minucie meczu.

Niestety druga połowa meczu na PGE Arenie nie była pomyślna dla zabrzan. W 60 minucie wyrównał Mateusz Machaj, a po tym jak Adam Danch dotknął piłki ręką w polu karnym, jedenastkę na gola zamienił Piotr Wiśniewski. Po tym ciosie Górnik Zabrze nie zdołał się już podnieść i przegrał spotkanie 2:1.

Na meczu pojawiło się prawie 19 tysięcy kibiców, ponad 100 przyjechało ze Śląska.