Górnik Zabrze wywalczył punkt w Bełchatowie [Zdjęcia]

Adrian Leks
Adrian Leks
Dariusz Hermiersz/gornikzabrze.pl
Efektowna bramka Michała Pazdana pozwoliła zremisować zabrzanom 1:1 z GKS-em Bełchatów.

Górnik powinien prowadzić już w pierwszej połowie, ale w 45. minucie Prejuce Nakoulma nie wykorzystał rzutu karnego. Dodatkowo od tego momentu GKS grał w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę otrzymał Jacek Popek.

Mimo osłabienia, to gospodarze pierwsi zdobyli bramkę. Jej autorem był Dawid Nowak. Do remisu na kwadrans przed końcem doprowadził Michał Pazdan, który kapitalnie uderzył z dystansu.

Górnik Zabrze zajmuje nadal dziesiąte miejsce w tabeli i ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową.