Jango Katowice wygrywa w futsalowej wojnie [Foto]

To był jeden z tych pojedynków, które będzie się długo pamiętać. Lider futsalowej ekstraklasy, Jango Katowice, wygrywał już 5:1, by ostatecznie zakończyć mecz zwycięstwem 7:5. W Szopienicach było dramatycznie.

Dużo walki i jeszcze większa dawka emocji. Tak w skrócie można opisać pojedynek pomiędzy grającym na własnym parkiecie liderem ekstraklasy futsalu,

Jango Katowice

a drużyną Grembachu Zgierz. Kibice byli świadkami prawdziwego festiwalu bramek oraz dramatycznej walki o końcowe zwycięstwo.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:2 dla miejscowych, prawdziwy horror rozegrał się tuż po przerwie. Zgierzanie zdołali wyrównać na 13 minut przed końcem spotkania, by jednak ostatecznie przegrać 5:7. Trzy punkty zostają w Katowicach, a Jango umacnia się na pozycji lidera z przewagą pięciu punktów nad Hurtapem Łęczyca.