Jurajskie Mistrzostwa Off-Road [Foto]

Dwie i pół godziny ciągłej jazdy, walka na trasie nie tylko z przeciwnikami, ale również z wodą, błotem i własnym pojazdem. W marcowych, Jurajskich Mistrzostwach Off-Road, ekipa SilesiaPark4x4 zajęła piąte miejsce!

Bartosz Cempel i Rafał Rospondek w przeciągu 150 minut pokonali 22 okrążenia, co pozwoliło im na zajęcie piątego miejsca w klasie Challenge. Czarny samurai, którym jeździli spisał się bardzo dobrze, ale to nie wyniki są w off-roadzie najważniejsze, a przede wszystkim dobra zabawa.

Pierwsze miejsce w tej klasie zdobyli Tomasz Miksa i Olaf Chłopek, którym udało się pokonać 24 okrążenia trasy, a tuż za nimi uplasowali się Piotr i Kuba Plackowscy z taką samą ilością okrążeń. Wcześniej na trasie pojawiły się quady, a zwycięzcą w tej kategorii został Witold Stanek, z ilością 30 pokonanych okrążeń.

Przypomnijmy, że nasz portal objął patronat medialny nad ekipą off-roadową SilesiaPark4x4, o której coraz głośniej, nie tylko na off-roadowym śląsku, ale również w Polsce.