Kolejorz wyszarpał zwycięstwo [Fotorelacja]

Marcin Skrzypiec
W 23 kolejce w walce o tytuł mistrza Polski, Piast Gliwice podejmował na własnym stadionie lidera Ekstraklasy Lecha Poznań. Wynik dopiero w doliczonym czasie gry ustalił Marcin Kikut.

Podopieczni Franciszka Smudy od początku spotkania ruszyli do ataku. Pierwszą bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył dopiero w 40 minucie Semir Stilić. Druga połowa to dominacja Gliwiczan. Kilka bardzo groźnych akcji sam na sam z bramkarzem jednak nie przyniosło to wyrównującej bramki.

W 70 minucie wspaniała akcja Piasta i wyrównanie. Bramkę dającą remis strzelił Jakub Smektała. Gdy już wszyscy myśleli o końcowym gwizdku do bramki Piasta w doliczonym czasie gry trafił Marcin Kikut czym ustalił wynik spotkania 1:2

Piast Gliwice 1:2 (0:1) Lech Poznań