Maciej Sadlok zadebiutował w reprezentacji Polski!

Obrońca Ruchu Chorzów, Maciej Sadlok zadebiutował w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski z Rumunią. 20-latek przebywał na boisku tylko 3 minuty, a nasza reprezentacja uległa Rumunii 0:1.

Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w 59. minucie Daniel Niculae, po przelobowaniu Tomasza Kuszczaka. W końcówce spotkania dwukrotnie w sytuacjach sam na sam znalazł się Sławomir Peszko, ale zabrakło skuteczności i biało-czerwoni przegrali  ostatecznie z Rumunią 0:1. W dzisiejszym spotkaniu oprócz Sadloka, zadebiutowali również Maciej Rybus i Patryk Małecki. Kolejnym przeciwnikiem polskiej reprezentacji będzie Kanada, z którą zagramy w środę w Bydgoszczy.

Polska - Rumunia 0:1 (0:0)