Memoriał Wagnera: Rosja zdemolowała Czechów [Zdjęcia]

Adrian Leks
Adrian Leks
Rosja Czechy
Rosja Czechy Adrian Leks
W drugim dniu turnieju w Katowicach Czesi zostali boleśnie sprowadzenie na ziemię przez Rosjan.

Wynik 3:0 najlepiej pokazuje dominację Rosjan w tym spotkaniu. W ten sposób udało im się zrehabilitować za porażkę z Włochami w pierwszym meczu Memoriału Wagnera.

Już pierwszy set pokazał, że Czesi podbudowani wczorajszym zwycięstwem nad Polską trafili na dużo lepiej dysponowanego rywala. Rosja dominowała niepodzielnie na parkiecie i wygrała do 17.

W kolejnej odsłonie nasi południowi sąsiedzi zdołali wyjść nawet na kilku punktowe prowadzenie, ale ostatecznie musieli znowu uznać wyższość Rosjan. Tym razem do 18. Trzeci set był już tylko formalnością. Rozpędzeni siatkarze Władimira Alekno rozbili Czechów do 14.

Rosja - Czechy 3:0 (25:17, 25:18, 25:14)

Kolejne spotkanie w ramach Memoriału Wagnera już o 17.30. Polska zagra z Włochami.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?