Polonia zagra w sobotę sparing z Zagłębiem

Artykuł sponsorowany
Korzystając z reprezentacyjnej przerwy Polonia Bytom zagra w sobotę, w samo południe, sparing z inną drużyną z Ekstraklasy - Zagłębiem Lubin.

Bezpośredni mecz tych dwóch drużyn w ligowych rozgrywkach już za nami. Obie ekipy spotkały się w Bytomiu w ramach piątej kolejki zmagań o mistrzostwo Polski. Góra byli gospodarze, którzy 10 września pokonali "Miedziowych" 2:0. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali (obie w drugiej połowie spotkania) Szymon Sawala oraz Mariusz Ujek.

Warto przypomnieć, że strzelec pierwszej bramki w tamtym meczu na swoisty patent na bramkarzy Zagłębia. Bramakarza "Miedziowych" pokonał w Bytomiu również w zeszłym sezonie. Czy dokona tego i w tą sobotę?

Z ciekawostek warto też zauważyć, że Zagłębie nigdy nie wygrało ligowego meczu w Bytomiu.

Spotkanie rozpocznie się w samo południe na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka (ul. Olimpijska 2). Wstęp na sparing jest darmowy.