Polska drużyna Mistrzem Świata 2014 w siatkówce! Mecz Polska-Brazylia [TRANSMISJA FINAŁU]

Piotr Kalsztyn
Transmisja finału Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce
Transmisja finału Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce Patrycja Cychner/archiwum mm
Polski zespół wywalczył Mistrzostwo Świata w Siatkówce Mężczyzn po czterdziestu latach.

TRANSMISJA FINAŁU MISTRZOSTW ŚWIATA 2014

Pierwszy set wygrali Brazylijczycy (25:18). W drugim zwyciężyli Polacy 25:22, czym zremisowali w setach z Brazylijczykami. Trzecia partia o Mistrzostwa Świata była prowadzona konsekwentnie. Wszystko ważyło się w końcówce seta, który zakończył się zwycięstwem Polaków 25:23. Rozpoczęła się czwarta, decydująca partia, a z nią gra "na dwa punkty przewagi" ze strony Polaków. I choć Brazylijczycy walczyli do końca, Polska wygrała Mistrzostwo Świata.

Spotkanie o złoty medal odbywało się w katowickim spodku.

21 września 2014 roku w katowickim Spodku zostanie rozegrany finał Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Zmierzą się w nim reprezentacja Polski oraz Brazylii.

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA 2014: transmisja w telewizji

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA 2014 rozpocznie się 21 września o godzinie 20.20 i będzie transmitowany za pośrednictwem OTWARTEGO kanału Polsatu.

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA 2014 ONLINE w INTERNECIE

Transmisję z meczu będzie można śledzić również w internecie, za pośrednictwem aplikacji Ipla.tv oraz poprzez serwisy oferujące streamingi wydarzeń sportowych.