Polska Liga Hokeja. GKS Tychy pokonał JKH GKS Jastrzębie 5:3 [ZDJĘCIA+VIDEO]

ivan
GKS Tychy pokonał GKS JKH Jastrzębie 5:3, w spotkaniu Polskiej Ligi Hokeja. Tyszanie w pierszej kwarcie wygrali 3:1. W drugiej 1:0. Ostatnią wygrali Jastrzębianie 2:1. Zobacz zdjęcia oraz wideo z tego meczu.

Gospodarze wynik spotkania otworzyli już w 2 minucie i 27 sekundzie, kiedy to Kosowskiego pokonał Banachewicz. Niespełna sześć minut później było już 2:0. Gola zdobył Galant. Na 3:0 w 16 minucie podwyższył Bagiński. Jeszcze przed przerwą goście zdobyli pierwsze trafienie. Jakubowskiego pokonał Bordowski i pierwsza tercja skończyła się wynikiem 3:1 dla tyskiego GKS-u.

W drugiej odsłonie kibice zobaczli tylko jedno trafienie. Jego autorem był Parzyszek.

W 46 minucie na 5:1 podwyższył Simicek i gospodarze mogli być już spokojni o zwycięstwo. Trochę nerwów mogła ich kosztować jednak końcówka, kiedy to grając w przewadze dwukrotnie dali sobie strzelić bramkę. Najpierw w 53 trafił Kral, a w 55 Lipina. Wystarczyło to jednak tylko do tego, by zminimalizować straty.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (3:1, 1:0, 1:2)
Kary: GKS - 12, JKH - 8 minut. Widzów : 1 000.

Ekstraliga hokeja - 25. kolejka
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (3:1, 1:0, 1:2)1:0 Paweł Banachewicz (3), 2:0 Radosław Galant (9), 3:0 Adam Bagiński (17), 3:1 Richard Bordowski (18), 4:1 Adrian Parzyszek (27), 5:1 Roman Szimiczek (47), 5:2 Richard Kral (54), 5:3 Petr Lipina (56)
Aksam Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) 0:1 Rafał Twardy (7), 0:2 Jarosław Dołęga (23), 1:2 Robert Krajci (35), 2:2 Łukasz Sękowski (37), 3:2 Wojciech Stachyra (43)
Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Stoczniowiec Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)