Polska Liga Hokeja: JKH GKS Jastrzębie - Aksam Unia Oświęcim 4:3

ivan
JKH GKS Jastrzębie pokonało Aksam Unię Oświęcim 4:3 w meczu Polskiej Ligi Hokeja. Gospodarze czterokronie wychodzili na prowadzenie.

Wynik spotkania w 14 minucie otworzył Marcin Słodczyk. Do wyrównania doprowadził trzy minuty później Wojciech Wojtarowicz. Gospodarze jeszcze przed przerwą znów wyszli na prowadzenie - za sprawą Richarda Krala.

W 28 minucie. wyrównał Mikoła Łopuski. I znów szybka odpowiedź JKH - w 30. minucie trafia po raz drugi Kral. Trzy minuty później znów było remisowo - wyrównał Radek Prochazka.

Decydująca o zwycięstwie bramka padła w 48 minucie - strzelcem Petr Lipina.

Kary: JKH - 18, Unia - 10 minut. Widzów 1 400.