Polska Liga Hokeja: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 4:3

tekaz
Hokeiści z Jastrzębia wygrali w ligowym meczu z GKS-em Tychy 4:3.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać niespełna 14 minut, kiedy do bramki tyszan trafił Marcin Słodczyk. W 22 minucie Petr Lipina podwyższył na 2:0. Jastrzębianie powiększali prowadzenie i w 30 minucie po raz drugi trafił Richard Bordowski - GKS wygrywał już 4:0. Tyszanie jednak wzięli się za odrabianie strat - gole zdobyli: Jakub Witecki, Artur Gwiżdż i Grzegorz Pasiut. Nie udało się jednak doprowadzić do remisu i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 4:3 dla Jastrzębia.

Ile waży Damian Jonak? Z kim zagra Polska w listopadzie? Które miasto naszego regionu może być światową stolicą zapasów? Znasz odpowiedzi na te pytania? Rozwiąż sportowy QUIZ. Pokaż, że wiesz co w sportowej trawie piszczy!