Polska Liga Hokeja: MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 4:3 po karnych

ivan
JKH GKS Jastrzębie przegrał po rzutach karnych z MMKS Podhale Nowy Targ w meczu Polskiej Ligi Hokeja 4:3.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny, która w piątej minucie wyszła na prowadzenie. Gola zdobył Petr Lipina. Cztery minuty później wyrównał Łukasz Szumal i pierwsza tercja zakończyła się remisem. W drugiej padła tylko jedna bramka - znów na prowadzenie wyszli goście (gol Kamila Górnego).

W trzeciej tercji najpierw wyrównał Rafał Dutka, a później na 3:2 dla gospodarzy strzelił Maciej Sulka. Wyrównał, na trzy minuty przed końcem Maciej Urbanowicz.

Seria rzutów karnych przez długi czas nie dawała rostrzygnięcia. Okazji nie wykorzystywali Jastrzębowski, Urbanowicz, Czuy, Lipina, Neupauer, Kral, Labryga, Ziętara i Lipina. Jedyną bramkę w rzutahc karnych zdobył Jarosław Różański.

Kary: MMKS - 12, JKH - 14 minut. Widzów ok. 800.