Polska Liga Hokeja: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 4:3 po dogrywce [ZDJĘCIA]

Tomasz Szymczyk
Miłą niespodziankę sprawili w niedzielę swym sympatykom hokeiści Zagłębia Sosnowiec, którzy po dogrywce pokonali Cracovię Kraków.

Zawodnicy ze Stadionu Zimowego po pierwszej tercji przegrywali już 0:3, w drugiej części gry krążek w bramce rywali umieścili jednak Jarosław Dołęga i Artur Ślusarczyk. Ten pierwszy zawodnik w trzeciej tercji zdołał z kolei doprowadził do remisu i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Gola na wagę zwycięstwa dla Zagłębie zdobył Michał Działo.

W innych meczach PLH: Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim 3:6, Nesta Toruń - GKS Jastrzębie 2:3, KH Sanok - GKS Tychy 1:4. W I lidze: Legia Warszawa - Polonia Bytom 1:8, GKS Katowice - Orlik Opole 12:4.

Kolejny mecz Zagłębie rozegra już we wtorek. O godz. 18 na Zimowym sosnowiczanie podejmą Nestę Toruń. Ponadto Tychy podejmą Podhale, Cracovia - Sanok, a Unia zagra z Jastrzębiem.