Porażka Polonii Bytom w Łodzi

Kibice Polonii Bytom nie będą mile wspominać Wielkiej Soboty. ...
Kibice Polonii Bytom nie będą mile wspominać Wielkiej Soboty. ... Robert Zwoliński, mmlodz.pl
Kibice Polonii Bytom nie będą mile wspominać Wielkiej Soboty. Ich ulubieńcy przegrali z Widzewem Łódź 3:1.

Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. W 31 minucie świetnym strzałem popisał się Nakoluma. W 65 minucie fantastycznym uderzenie, z rzutu wolnego popisał się Dudu! Brazylijczyk strzelił nad murem, Juszczyk sparował piłkę na poprzeczkę, a ta później odbiła się jeszcze od pleców bramkarza i wpadła do siatki.

Honor bytomian uratował w 71 minucie Błażej Trelichowski. Ostatnią bramkę spotkania zdobył w doliczonym czasie gry Przemysław Oziębała.

Na początku spotkania doszło do niecodziennej sytuacji w sektorze kibiców gości. Fani Polonii wywiesili dużą flagę, na której znajdowała się postać przypominająca "Jokera" z filmów o Batmanie, po czym zaczęli opuszczać trybunę. Na końcu dwóch kibiców weszło jeszcze raz, "rozmontowali flagę i wyszli. Kibice Polonii stoją przed wejściem do sektora gości.