Rebelsi wygrywają z Kozłami rzutem na taśmę!

Do ostatniego gwizdka nie wiadomo było kto wygra ten mecz!
Do ostatniego gwizdka nie wiadomo było kto wygra ten mecz! Jacek Tomaszewski
Do końca nie wiadomo było kto wygra ten mecz! AZS Silesia Rebels wciąż z szansą na play-offy!

Zacięty pojedynek stoczyła dziś drużyna AZS Silesia Rebels z Kozłami Poznań. Tracąc siedem punktów w drugiej kwarcie Rebelianci ze Śląska zdołali w doprowadzić przed końce kwarty do remisu. Dwie kolejne nie przyniosły żadnej z drużyn punktów.

Na początku czwartek kwarty znów na prowadzenie wysunęły się Kozły. Rebelsi próbowali i próbowali zdobyć punkty. Na niecałe trzy minuty przed końcem meczu zdołali zdobyć 6 punktów ale to nie wystarczyło by wygrać. Chcieli zagrać o wszystko próbując zdobyć 2 punkty ale w wyniku tej akcji zdyskwalifikowany został jeden z zawodników Reblsów - Arkadiusz Kanicki.

W ostatnich dwóch minutach meczu katowiczanie dali z siebie wszystko wygrywając, ku uciesze fanów 19:14!

Zobacz zdjęcia

Zwycięskie 6 punktów zdobył po niesamowitym biegu Zbyszek Szrejber! Dzisiejsza wygrana daje nadzieje na grę w play-offach. - W przyszłym tygodniu zmierzymy się z drużyną Tigers Kraków, jeśli wygramy to na 99% zagramy w play off Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego - mówi Dawid Biały z AZS Silesia Rebels.