Ruch Chorzów-Legia Warszawa 0:0 [Foto+Wideo]

Na stadionie przy ul. Cichej, Ruch zremisował bezbramkowo z Legią. Zawodnicy z Chorzowa mogą czuć się oszukani, ponieważ sędzia nie odgwizdał ewidentnego karnego. Zobacz relację i zdjęcia.

Ruch Chorzów - Legia Warszawa  0:0

Ruch: Pilarz - Jakubowski, Grodzicki, Baran, Brzyski - Grzyb (90' Nykiel), Pulkowski, Adamski, Nowacki (90' Janoszka), Balaz (76' Ćwielong) - Fabusz.

Legia: Skaba - Szala, Kiełbowicz, Wysocki, Grzelak, Wawrzyniak, Rzeźniczak (80' Bronowicki), Edson (46' Smoliński), Ekwueme, Majkowski (60' Korzym), Borysiuk.

Żółte kartki: Pulkowski - Borysiuk, Rzeźniczak

Sędzia: Jacek Walczyński (Lublin)

Widzów:
9.500 ( w tym ok. 650 fanów Legii)

Już jutro więcej wypowiedzi pomeczowych. Zapraszamy!

91' Sędzia kończy spotkanie. Ruch remisuje z Legią 0:0

90' Kolejna zmiana w zespole Ruchu: za Nowackiego wchodzi Łukasz Janoszka

89' Boisko opuszcza Grzegorz Baran, a w jego miejsce pojawia się Nykiel

87' Fabus wrzuca na głowę Ćwielonga, ale "Pepe" uderza niecelnie

86' Nieporozumienie Nowackiego z Ćwielongiem i piłkę przejmują Warszawiacy

86' Rzut z autu dla Legii na wysokości pola karnego

84' Na klubowym zegarze "Omega" mamy nadal wynik bezbramkowy.

83' Ćwielong podaje za mocno do Nowackiego

81' Słaby strzał Borysiuka broni bez problemów Pilarz

81' Korzym faulowany

80' Ruch w natarciu...wejście Piotra Ćwielonga rozruszało grę Niebieskich

80' Bronowicki pojawia sie na murawie, Rzeźniczak schodzi

79' Kiełbowicz dośrodkowuje z lewej strony, Korzym strzela nad bramką

78' Po rajdzie Brzyskiego lewą stroną boiska i centrze w pole karne, strzał z woleja oddał Grzyb...broni jednak Skaba

77' Fatalna praca sędziego. Ruch powinien mieć szansę na objęcie prowadzenia z jedenastu metrów

76' Nowacki wypuścił Ćwielonga, który był ewidentnie faulowany w polu karnym. Sędzia odgwizuje jednak tylko rzut rożny

75' Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Z murawy schodzi żegnany oklaskami Pavol Balaz, a na placu gry pojawił się Piotr Ćwielong

75' Niecelny strzał Smolińskiego z rzutu wolnego

73' Kolejna nieudana akcja Niebieskich. Podopieczni Duszana Radolskiego grają dzisiaj zbyt schematycznie

72' Rzut wolny dla legionistów po faulu Brzyskiego na Grzelaku

71' Mocny strzał Kiełbowicza z 30 metrów broni Pilarz

70' Fatalna wrzutka Jakubowskiego...Skaba bez problemów łapie futbolówkę

69' Jakubowski do Balaza, ale strzał z woleja Słowaka tylko w boczną siatkę

67' Nerwowość na ławce trenerskiej Ruchu

66' Strzał brzyskiego z 25 metrów trafia w obrońce legionistów

65' Ruch próbuje atakować, jednak obrona Legii nie pozwala na dojście Niebieskim do stuprocentowych sytuacji

64' Wawrzyniak wybija piłkę na rzut rożny

63' Grzyb nie zdążył do podania Pulkowskiego

60' Zmiana w ekipie gości, Majkowskiego zastępuje na placu gry Korzym

59' Strzał Grzelaka z problemami broni Krzysztof Pilarz

57' Brutalny faul Rzeźniczaka na Balazu i obrońca Legii otrzymuje żółty kartonik56' Fabus podał do Pulkowskiego, którego strzał z 5 metrów obronił szczęśliwie golkiper warszawskiej Legii

54' Silny strzał Pulkowskiego z 25 metrów nad poprzeczką

52' Brzyski przebiegł z piłką ponad 30 metrów...obrońcy legii wyjaśnili jednak sytuację wybijając futbolówkę za boczną linię boiska

51' Dośrodkowanie Pulkowskiego wyłapał Wojciech Skaba

50' Smoliński do Grzelaka, który jednak źle podawał

49' Na murawie leży Balaz...pomoc medyczna nie jest jednak potrzebna

48' Jakubowski powstrzymał wślizgiem szarżującego Wysockiego

46' Dobra centra Rzeźniczaka, ale Marcin Smoliński nie sięgnął piłki

45' Rozpoczęła się druga połowa spotkania

Pierwsza połowa rozczarowała. Żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć przewagi i brakowało stuprocentowych okazji. Czekamy na drugą połowę i zapowiadane przed meczem emocje, których jak dotąd zabrakło...

45' Koniec pierwszej połowy

44' Pulkowski próbował wypuścić Grzyba, ale piłkę przeciął obrońca Legii

43' Na pozycji spalonej kolejny raz Wojciech Grzyb

41' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Balaza do futbolówki nie doszedł Baran

41' Balaz faulowany 25 metrów od bramki i Niebiescy mają doskonałą okazję do objęcia prowadzenia

40' Rzut rożny dla Niebieskich

39' Kibice Ruchu prezentują oprawę z użyciem rac- szykuje się kara finansowa dla klubu

38' Nowacki podawał do Grzyba, ale Wojtka ubiegł Skaba

35' Rzut wolny dla Legii z odległości 20 metrów. Ponownie faulowany był Borysiuk

32' Rzut rożny z prawej strony boiska dla Legii. Dośrodkowuje Edson, ale nic z tego nie wyszło

31' Tym razem żółtym kartonikiem został ukarany Ariel Borysiuk

30' Żółta kartka dla Pulkowskiego za faul na Borysiuku

29' Grzyb do Pulkowskiego, ale wrzutkę przecina obrońca Legii...nadal 0:0

28' Gorąca atmosfera na stadionie w Chorzowie, który wypełnił się do ostatniego miejsca

25' Kibice na stadionie śpiewają "Sto lat..." dla Gerarda Cieślika, który niedawno obchodził 81. urodziny

24' Borysiuk faulowany przy narożniku boiska,sam poszkodowany podchodzi do piłki

22' Fatalny strzał Grzelaka z 30 metrów

21' Fabusz zagrywa do Grzyba, który nie wykorzystuje dogodnej sytuacji do zdobycia bramki

20' Strzał głową Grzelaka pewnie wyłapuje Pilarz

19' Nieudana próba indywidualnej akcji Majkowskiego

18' Na murawie leży Grodzicki, na szczęście uraz nie okazał się poważny i Rafał wraca do gry

17' Wojciech Grzyb na spalonym

16' Fatalna próba dośrodkowania Grzyba

15' W pierwszym kwadransie gry Ruch uzuzkał przewagę i kontroluje grę

15' Nerowa atmosfera na stadionie przy Cichej...pan Jacek Walczewski nie zobaczył dwóch ewidentnych fauli na Nowackim i Grzybie

14' Z prawej strony piłkę wrzuca Jakubowski, ale Wawrzyniak ubiega Fabusza

8' Niecelne podanie Edsona z własnej połowy. Gra toczy się w środku pola

7' Marcin Nowacki zobaczył wysunietęgo Skabę...próba lobu nieudana

6' Nowacki podał prostopadle do Balaza, który był faulowany. Sędzia nakazuje grać dalej

4' Nieudana próba wypuszczenia zawodnika Legii przez Majkowskiego

3' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Balaza w piłkę nie trafił Michał Pulkowski

1' Zawodnicy rozpoczęli spotkanie