Ruch Chorzów pokonał Dolcan Ząbki 1:0 [ZDJĘCIA]

ivan
Marzena Bugała, Dziennik Zachodni
Ruch Chorzów pokonał w sparingowym spotkaniu, rozegranym na bocznym boisku Stadionu Śląskiego, Dolcan Ząbki 1:0. Jedyną bramkę strzelił, na pięć minut przed końcem spotkania, Arkadiusz Piech.

W barwach gości zagrali dzisiaj m.in. testowani zawodnicy: Paweł Buśkiewicz oraz Tomasz Chałas.

CZYTAJ O INNYCH SPARINGACH!

Ruch Chorzów 1-0 Dolcan Ząbki
Arkadiusz Piech 85

Ruch Chorzów: (I połowa) Michal Peskovic - Wojciech Grzyb, Zeljko Dokić, Piotr Stawarczyk, Łukasz Derbich - Sebastian Olszar, Andrej Komac, Paweł Lisowski, Marek Zieńczuk - Maciej Jankowski, Arturas Jersovas. (II połowa) Mateusz Struski - Ariel Jakubowski, Rafał Grodzicki, Michał Steinke, Michał Kołodziejski - Przemysław Kanarek (69 Filip Starzyński), Bartosz Flis, Gabor Straka, Marcin Malinowski, Łukasz Janoszka - Artūras Jersovas (56 Arkadiusz Piech).
Dolcan Ząbki: (I połowa) Rafał Misztal - Grzegorz Piesio, Tomasz Ciesielski, Piotr Dziewicki, Maciej Osłowski - Piotr Kosiorowski, Piotr Bazler, Daniel Chylaszek, Damian Świerblewski - Piotr Gawęcki, Paweł Buśkiewicz. (II połowa) Rafał Leszczyński - Marcin Korkuć, Piotr Dziewicki, Mariusz Unierzyski, Dariusz Dadacz - Hubert Robaszek, Marcin Hirsz, Patryk Koziara, Michał Zapaśnik - Piotr Gawęcki (70 Damian Świerblewski), Tomasz Chałas.

Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice). Widzów: 300.