Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ruch - GKP 0:0 [ZDJĘCIA]. Bez bramek w meczu "Cidrów"

Piotr Szymański, Ivan
Arkadiusz Ławrywianiec
Kibice, którzy pojawili się w sobotę na stadionie na Stroszku bramek nie zobaczyli. Ruch Radzionków podzielił się punktami z mającym olbrzymie problemy finansowe GKP Gorzów Wielkopolski.

Gorzowianie, którzy do Radzionkowa wyruszyli w ostatniej chwili, w opinii ekspertów skazywani byli w tym spotkaniu na pożarcie. Od pierwszego gwizdka dało się wyczuć lekkie rozluźnienie w poczynaniach Ruchu, natomiast zawodnikom GKP z pewnością nie można było zarzucić braku ambicji i woli walki. Co ciekawe, to własnie goście oddali pierwszy celny strzał w tym spotkaniu w 23. minucie.

Zespół z pierwszej ligi nie ma za co jechać na mecz!

Po przerwie Cidry nadal nie potrafiły stworzyć klarownej sytuacji pod bramką Kamila Ulmana, natomiast mnóstwo pracy miał jego vis-a-vis Łukasz Skorupski, który kilkoma znakomitymi interwencjami uratował punkt dla gospodarzy.

Nie udał się zatem debiut w roli szkoleniowca Ruchu, Arturowi Skowronkowi. Jeden punkt zdobyty na trudnym terenie, w końcowym rozrachunku może okazać się zbawienny dla gorzowian.

Ranking prezesów Ekstraklasy i pierwszej ligi. Kto ma najlepszego prezesa?

Ruch Radzionków 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski

Ruch: Łukasz Skorupski - Tomasz Rzepka, Kamil Szymura, Jan Beliancin, Marcin Kowalski - Tomasz Foszmańczyk, Vladimir Balat, Mateusz Cieluch - Miłosz Przybecki, Dawid Jarka (67. Paweł Giel), Piotr Giel (46. Adrian Świątek).

GKP: Kamil Ulman - Michał Ilków-Gołąb, Paweł Grocholski, Radosław Jasiński, Adam Banasiak - Łukasz Małkowski (87. Bartosz Latuszek), Daniel Ciach, Adrian Łuszkiewicz, Krzysztof Kaczmarczyk - Przemysław Łudziński (54. Maciej Górski), Emil Drozdowicz.

Żółte kartki: Balat - Grocholski. Sędzia: Jarosław Chmiel (Warszawa). Widzów 1 000.