Ruch przegrywa z Widzewem w sparingu [Foto]

Runda wiosenna tuż tuż, tymczasem Ruch Chorzów przegrywa na własnym boisku z łódzkim Widzewem. Zarówno końcowy wynik (0:3), jak i forma "Niebieskich" nie nastrajają optymistycznie.
Ruch Chorzów

przegrywa w rozegranym na własnym boisku sparingu z

Widzewem Łódź

**0:3. Zmagania ligowe już niedługo zostaną wznowione, tymczasem forma "Niebieskich" zastanawia. Chorzowianie odstawali od rywali praktycznie w każdym elemencie futbolowego rzemiosła. Często faulowali, razili niedokładnością podań i dośrodkowań. W akcjach Ruchu brakowało wykończenia a obrona Widzewa była dla nich tego dnia przeszkodą nie do pokonania.

Ostatecznie "Niebiescy" odprawieni zostali z bagażem trzech goli. Dla Widzewa punktował Grzeszczyk (dwukrotnie, w 37. i 72. minucie) i Jarmuż (w 41. minucie). Spotkanie oglądało 950 widzów.

Zdjęcia: Witold Stech, Jacek Tomaszewski