Sędzia Wojciech Krztoń zawieszony przez PZPN za błędy podczas meczu Polonia Warszawa - Górnik Zabrze

ivan
Wojciech Krztoń, który prowadził sobotnie spotkanie Polonii Warszawa z Górnikiem Zabrze został przez PZPN zawieszony do końca rundy jesiennej.

Jak podał PZPN Wojciech Krztoń oraz Adam Lyczmański (sędziował mecz Wisła - Jagiellonia), nie będą wyznaczani do prowadzenia spotkań T-Mobile Ekstraklasy do końca rundy. Powód? Złe decyzje arbitrów.

Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 1:1 [ZDJĘCIA]. Górnik ratuje remis w 90. minucie

Przypomnijmy, że sędzia Krztoń w meczu Polonia - Górnik, uznał bramkę dla naszej drużyny, strzeloną w 90. minucie, po ewidentnej ręce zawodnika Trójkolorowych.

- Obaj sędziowie będą w tym czasie sędziować w meczach I ligi i tam szkolić swoje umiejętności. Wkrótce zbierze się zarząd Kolegium Sędziów, który również zajmie się sędziowaniem w tych meczach, w tym również pracą sędziów asystentów - poinformował przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN Janusz Eksztajn.

WSZYSTKO O PIŁCE NOŻNEJ W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM!