Święto siatkówki w Będzinie. MKS - Skra 0:3 [Zdjęcia]

Adrian Leks
Adrian Leks
Mimo ambitnej postawy w Pucharze Polski MKS MOS Interpromex Będzin przegrał z mistrzem Polski w trzech setach.

Przyjazd Skry Bełchatów do Będzina w całym Zagłębiu Dąbrowskim wzbudził ogromne zainteresowanie. Hala w Będzinie-Łagiszy przeżyła prawdziwe oblężenie. Bilety na ten mecz sprzedano w 27 minut, a obiekt zapełnił się już ponad godzinę przed meczem.

Dla zawodników MKS-u sama gra z takimi zawodnikami, jak Mariusz Wlazły, Marcin Możdżonek czy Bartosz Kurek była sporym przeżyciem. Siatkarze Rafała Legienia przegrali 0:3, ale w każdym secie toczyli równorzędną walkę z najlepszą polską drużyną.

Ambitną postawę pierwszoligowego MKS-u docenili wszyscy zawodnicy z Bełchatowa.