Szczakowianka gromi w sparingu

...
...
Zwycięstwem 6:0 zakończył się kolejny sparing Szczakowianki. Tym razem podopieczni Andrzeja Sermaka pokonali a-klasową Arkę Babice. Jaworznianie do przerwy prowadzili tylko 2:0.

Tylko, bo piłka kilkukrotnie - po strzałach Wojtaszaka, P.Sermaka i Stemplewskiego - zatrzymywała się na słupku. Lepszą skutecznością popisali się jaworznianie w drugiej odsłonie spotkania.

Polecamy również: Jaworznicka Tarka - zapomniane miejsce

We przedwczorajszym meczu zdecydowanie widać było przewagę drużyny z Jaworzna. Goście  również kilkukrotnie stworzyli sobie dogodne okazje do zdobycia bramki. Jednak albo strzelali niecelnie, albo piłka lądowała w rękach Józefiaka.

Wynik spotkania w 33 minucie spotkania otworzył Adrian Wojtaszak, który precyzyjnie uderzył futbolówkę z rzutu wolnego. Nie minęło pięć minut a z ok. 20 metrów futbolówkę kopnął Paweł Sermak i było 2:0.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Szczakowianki. Nie minęła minuta, a Adam Janeczko podwyższył na 3:0. Chwilę potem drugą bramkę tego dnia zdobył Wojtaszak. Pozostałe dwie strzelił Michał Biskup.

Kolejny sparing Szczakowianka zagra już w najbliższą sobotę. Skład Szczakowianki: Józefiak - Sałapatek, Stemplewski, Chojnowski, Szremski - Biskup, Sermak, Jamróz, Wojtaszak - Janeczko, Karaś. Ponadto zagrali: Jochymek, Grabski

Źródło: Jaworznianin.pl