Transmisja meczu NIEMCY - GHANA ONLINE. Mistrzostwa Świata w Brazylii

NIEMCY - GHANA ONLINE.
NIEMCY - GHANA ONLINE. sxc.hu
NIEMCY - GHANA ONLINE. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu.

NIEMCY - GHANA ONLINE

21 czerwca Niemcy grają o awans z grupy, dla Ghany to natomiast mecz z gatunku tych "o wszystko".

Dla Niemców ten mundial nie mógł się lepiej rozpocząć. W pierwszym meczu spotkali się z teoretycznie najsilniejszym przeciwnikiem w grupie - Portugalią. Nasi zachodni sąsiedzi nie przestraszyli się Portugalczyków z najlepszym piłkarzem świata Cristiano Ronaldo na czele. Niemcy pewnie zwyciężyli 4:0. Bohaterem spotkania był Thomas Mueller, który zdobył dla swojej drużyny trzy bramki. Jedno trafienie dorzucił Mats Hummels.

Piłkarze Ghany rozpoczęli Mistrzostwa Świata dużo gorzej. Już w pierwszej minucie meczu przegrywali z Amerykanami 0:1. Gdy w 82. minucie wyrównał Andre Ayew wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Cztery minuty później John Brooks strzelił jednak bramkę i USA pokonało Ghanę 2:1.

Transmisja telewizyjna meczu NIEMCY - GHANA

Mecz pokaże kanał TVP1 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 21.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.