Transmisja meczu USA - NIEMCY ONLINE. Mistrzostwa Świata 2014

Piotr Kalsztyn
sxc.hu
USA - NIEMCY ONLINE. 26 czerwca 2014 na stadionie Recife zmierzą się Stany Zjednoczone z Niemcami.

Transmisja meczu USA - NIEMCY ONLINE

Dla Niemców trzeci mecz miał być tylko potwierdzeniem tego, że są faworytami mundialu w Brazylii. Drużyny z Europy nie mają jednak szczęścia w tegorocznych Mistrzostwach Świata i nawet Niemcy nie mogą być w 100% pewni awansu do następnej rundy po dwóch meczach. Niemcy w pierwszym spotkaniu pewnie wygrali z Portugalią, świetny popis dał wtedy Thomas Mueller, a w drużynie przeciwnej praktycznie niewidoczny był Christiano Ronaldo.

USA raczej przypadkowo pokonali Ghanę 2:1 po bramkach w 1. i 86. minucie. W drugiej kolejce oba zespoły zanotowały remis 2:2. Niemcy zremisowali z Ghaną po jednym z najbardziej emocjonujących meczów, które do tej pory widzieliśmy, a USA spotkanie z Portugalią zakończyli podziałem punktów - tym razem to szczęście uśmiechnęło się do Portugalczyków, którzy bramkę na wagę remisu zdobyli w 95. minucie.

W przypadku remisu do następnej rundy przejdą oba zespoły. Jeśli, któryś z nich przegra, to o awansie będzie decydował lepszy bilans bramek między przegranym a ewentualnym triumfatorem mecz Ghana - Portugalia.

Pojedynkowi dodatkowego smaczku dodaje, że trenerem USA jest Juergen Klinsmann, który prowadził kadrę Niemiec 10 lat temu. Wtedy jego asystentem był inny Niemiec Joachim Loew, który teraz trenuje reprezentację swojego kraju.

Transmisja telewizyjna meczu NIEMCY - USA

Mecz pokaże kanał TVP2 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 18.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.