Trzecie z rzędu zwycięstwo MKS Dąbrowa Górnicza [Fotorelacja]

Przemek Kokot
W piątek, 24 stycznia zespół MKS Dąbrowa Górnicza odniósł kolejne, pewne zwycięstwo. Tym razem odprawili z kwitkiem zespół z Białegostoku 3-0.

Każdy z setów wyglądał bardzo podobnie. Przez pierwszą część seta trwała wyrównana walka, a końcówki zawsze należały do miejscowych. Dariusz Luks, trener przyjezdnych, co chwile pokrzykiwał i biorąc "czas", starał się zapobiec w 2 i 3 secie roztargnieniu w końcówce. Nie pomogło.

Zespół MKS w obronie i w przyjęciu grał prawie bezbłędnie, dzięki czemu doświadczona Magdalena Śliwa mogła spokojnie rozdzielać piłki na boki, gdzie prym wiodła zawodniczka meczu - Joanna Staniucha-Szczurek.

MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Białystok 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)

MKS Dąbrowa Górnicza: Magdalena Śliwa, Katarzyna Wysocka, Joanna Szczurek, Małgorzata Lis, Ewelina Sieczka, Magdalena Sadowska, Krystyna Tkaczewska (libero), oraz Marzena Wilczyńska.