Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wielkie Derby Śląska Ruch-Górnik w śniegu i ciemności [ZDJĘCIA + WIDEO!]

Arkadiusz Gola - Dziennik Zachodni, reporterzy ekstraklasa.net
Po pierwszej połowie Wielkich Derbów bezbramkowy remis. Mecz rozpoczął się kilka minut później. Powód? Opady śniegu i białe boisko. Przewagę po 45 minutach miał Ruch Chorzów. Tuż po przerwie nagle zgasło światło a kibice odpalili race i komórki. Czy to zaplanowana akcja? Tuż po wznowieniu meczu gola dla niebieskich zdobył Marek Zieńczuk. Potem w 71 i 73 minucie Ruch podwyższył na 2-0 i 3-0.

Odśnieżanie boiska przed Wielkimi Derbami Śląska. Mecz Ruch Chorzów - Górnik Zabrze