Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zagłębie Sosnowiec przegrywa z Unią w Oświęciumiu 2:3

Ivan
Mikołaj Suchan, Dziennik Zachodni
Po zaciętym spotkaniu Aksam Unia Oświęcim wygrała z Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 3:2 w meczu Polskiej Ligi Hokeja.

Goście wyszli na prowadzenie w siódmej minucie spotkania, za sprawą Rafała Twardego. Na 0:2 podwyższył w 23 Jarosław Dołęga.

Oświęcimianie wyrównali stan rywalizacji w zaledwie dwie minuty. W 35 kontaktowe trafienie zaliczył Robert Krajci, a dwie minuty później wyrównał Łukasz Sękowski.

Decydujące trafienie w ostatniej odsłonie spotkania zadał Wojciech Stachyra.

Aksam Unia Oświęcim - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Kary: po 8 minut. Widzów: 1 000.

Ekstraliga hokeja - 25. kolejka
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (3:1, 1:0, 1:2)1:0 Paweł Banachewicz (3), 2:0 Radosław Galant (9), 3:0 Adam Bagiński (17), 3:1 Richard Bordowski (18), 4:1 Adrian Parzyszek (27), 5:1 Roman Szimiczek (47), 5:2 Richard Kral (54), 5:3 Petr Lipina (56)
Aksam Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) 0:1 Rafał Twardy (7), 0:2 Jarosław Dołęga (23), 1:2 Robert Krajci (35), 2:2 Łukasz Sękowski (37), 3:2 Wojciech Stachyra (43)
Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Stoczniowiec Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)