Zagłębie Sosnowiec wygrało sparing z AKS Niwka Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec w rozgrywanym wczoraj sparingu na boisku w Niwce pokonało tamtejszy AKS Niwka 2:1.

Pierwsza bramka padła w 40. minucie, kiedy to 25-letni pomocnik gospodarzy Mariusz Korepta popisał się celnym strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów.

Dziewięć minut później po strzale Tomasza Szatana Zagłębie wyrównało. Wynik spotkania ustalił w 66. minucie Brazylijczyk Lilo, po podaniu Krzysztofa Bodzionego.

Wczorajsze spotkanie miało na celu przygotować podopiecznych Piotra Pierścionka do sobotniego meczu z Górnikiem Polkowice. Spotkanie trwało 70 minut (2 x 35 minut).

AKS Niwka Sosnowiec – Zagłębie Sosnowiec 1:2

40 minuta – Mariusz Korepta
49 minuta – Tomasz Szatan
66 minuta - Murilo Rufino Barbosa

Zagłębie: Adam Bensz - Marcin Strojek, Wojciech Białek, Mateusz Madej, Rafał Pietrzak (36' Tomasz Łuczywek) - Lilo, Radosław Flejterski (36' Michał Filipowicz), Tomasz Szatan, Krzysztof Bodziony - Dawid Ryndak, Hubert Jaromin (36' Krzysztof Myśliwy).