ZRE Katowice Bytom Open: Gawron vs Mitsuhashi

Pierwszy mecz dnia w turnieju tenisowym już za nami. Obaj panowie walczyli wyjątkowo ostro, jednakże ostatecznie mecz wygrał Marcin Gawron.

Japończyk Junn Mitsuhashi czuł się na bytomskim korcie bardzo dobrze, poruszał się bardzo szybko, a rakieta wydawała się być przyklejona do jego dłoni - te atuty spowodowały że pierwszy set należał właśnie do niego.

Dobra passa dla Junn`a skończyła się niestety po pierwszym secie kiedy to Polak Marcin Gawron rozpoczął batalię o zdobycie 2 seta która zakończyła się dla niego pozytywnie wynikiem gemowym 6:2.

Trzecia rozgrywka również zakończyła się wynikiem gemowym 6:2 tym samym Polak zdobył tym setem zwycięstwo. Z czego sam Marcin był wyjątkowo zadowolony. Gratulujemy i życzymy dalszych wygranych.

Debel:
Andriej KAPAS (POL)/Bojan SZUMANSKI (POL)-Guillermo ALCAIDE (ESP)/Guillermo OLASO (ESP) 6:3, 7:6(0)
Miguel Angel LOPEZ JAEN (ESP)/Nicolas TODERO (ARG)-Tomasz BEDNAREK (POL)/Jim THOMAS (USA) 5:6 mecz przerwany z powodu opadów deszczu
Vasek POSPISIL (CAN)/Adil SHAMASDIN (CAN)-Adrian GARCIA (CHI)/Boris PASHANSKI (SRB) 6:1, 6:4

A już jutro - 16 czerwca w meczu dnia ok godziny 17 zagra G.Panfil (POL) vs A.Balazs (HUN)