Hokeiści GKS Tychy na fali. Pasy pokonane [zdjęcia]

jnt1981
jnt1981
Tyscy hokeiści prezentują w obecnym sezonie bardzo dobrą i równą formę. Na 35 rozegranych spotkań wygrywali aż 29-krotnie.

W niedzielnej serii spotkań Trójkolorowi pokonali aktualnego mistrza kraju - Cracovię Kraków. Zrewanżowali się tym samym za porażkę w półfinale Pucharu Polski.

Wygrana nie przyszła jednak łatwo, gdyż mecz był bardzo zacięty, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk.

Jeszcze na minutę przed końcową syreną gospodarze przegrywali 2:3, ale nie odpuścili, wycofali bramkarza i po strzale Rzeszutki zdołali wyrównać. Ten sam zawodnik okazał się bohaterem spotkania już na początku dogrywki, kiedy strzelił zwycięską bramkę dla Tyszan.

Kliknij, żeby przejść do galerii

GKS Tychy - Cracovia Kraków 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, d. 1:0)

0:1 Kozłowski (Kowalówka; Chmilewski), 1:1 Łopuski (Baranyk), 2:1 Malasiński (Łopuski), 2:2 Chmielewski (Kozłowski), 2:3 Rehak (Kalus; Kostourek), 3:3 Rzeszutko (Vitek; Łopuski), 4:3 Rzeszutko (Kotlorz)