Hokejowy tydzień w wykonaniu GKS-uTychy [Zdjęcia]

jnt1981
jnt1981
Ubiegły tydzień w wykonaniu hokeistów GKS Tychy nie można zaliczyć do udanego. Bilans to tylko jedno zwycięstwo i dwie porażki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań.

Rozgrywki Polskiej Ligi Hokejowej wchodzą w decydującą fazę. W ostatnim tygodniu hokeiści tyskiego GKS-u rozegrali trzy spotkania, z których wygrali zaledwie jedno.

Najpierw w niedzielę 16 stycznia ulegli po stojącym na wysokim poziomie, meczu prowadzącej w lidze Cracovii. Długo wydawało się, że to gospodarze wyjdą zwycięsko z tej potyczki, gdyż jeszcze 10 minut przed końcem prowadzili 4:2. Hokeiści "Pasów" wzięli się wtedy do roboty i w samej końcówce zdołali doprowadzić do wyrównania. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a rzuty karne na swoją korzyść rozstrzygnęli krakowianie.

Dwa dni później tyscy zawodnicy pojechali do Nowego Targu, gdzie pokonali bez większych problemów tamtejsze Podhale 6:2.

Największym zaskoczeniem dla kibiców był natomiast wynik trzeciego, czwartkowego, spotkania, zaległej potyczki z Naprzodem Janów. GKS uległ po bardzo słabym grze ostatniej drużynie w tabeli PLH.

GKS Tychy - Cracovia Kraków
k.4:5 (2:1, 1:0, 1:3, d.0:0, k.0:1)
Bramki: Rutkowski (13'), L.Laszkiewicz 2 (43', 60'), Dvorak (51'); Słaboń (decydujacy rzut karny) - Bagiński (14'), Woźnica (20'), Parzyszek (39'), Witecki (46')

Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2:6 (0:2, 1:2, 0:1)
Bramki: Różański (36'), Neupauer (37') - Csorich (11'), Krzak (17'), Vítek (21'), Woźnica 2 (24', 44'), Šimíček (33'),

GKS Tychy - Naprzód Janów 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
Mihálik (18'), Kogut (29'), Sośnierz (33'), Sowiński (56')