Jak przegrać mecz prowadząc 3:0? [Wideo]

Adrian Leks
Adrian Leks
Odpowiedź na to pytanie na pewno chcieliby poznać piłkarze ...
Odpowiedź na to pytanie na pewno chcieliby poznać piłkarze ... Archiwum MM
Odpowiedź na to pytanie na pewno chcieliby poznać piłkarze Zagłębia Sosnowiec, którzy w Chojnicach przegrali 3:5. Zobaczcie bramki z tego niezwykłego spotkania.

Już po 27 minutach Zagłębie po golach Marcina Lachowskiego, Adriana Marka i Patryka Stefańskiego prowadziło z Chojniczanką 3:0. To co wydarzyło się później rzadko się zdarza na piłkarskich boiskach. Gospodarze odrobili straty i dorzucili dwie bramki, dzięki czemu zgarnęli trzy punkty. Piłkarze z Sosnowca - zszokowani przebiegiem tej rywalizacji - z pewnością teraz na długo zapamiętają, że mecz trwa ponad 90 minut.

Po tej porażce drużyna z Zagłębia Dąbrowskiego nadal zamyka II-ligową tabelę.

Bramki z tego spotkania można zobaczyć dzięki Zagłębie Sosnowiec TV.