KSZO-Górnik Zabrze 2-1. Zabrzanie przegrywają trzeci mecz z rzędu [Wideo + Zdjęcia]

Marcin Skrzypiec
W ostatnim meczu 18. kolejki Unibet 1 ligi, Górnik Zabrze nieoczekiwanie przegrał na wyjeździe z KSZO Ostrowiec 1:2. Fatalna passa trwa, zabrzanie od czterech spotkań nie zdobyli kompletu punktów.

Górnik w tabeli spadł na 6. miejsce, a wyprzedzają go takie zespoły jak: Flota Świnoujście, ŁKS Łódź, Dolcan Ząbki, Pogoń Szczecin i Widzew Łódź.

Pierwszą bramkę dającą prowadzanie gospodarzom w 33. minucie strzelił Krystian Kanarski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym, umieszczając piłkę głową w siatce gości.

Górnik zdołał odpowiedzieć dopiero w 64. minucie. Celnym strzałem popisał się Robert Trznadel. Radość piłkarzy gości nie trwała długo, bowiem w 88. minucie wynik spotkania ustalił Radosław Kardas. Górnik po słabym meczy przegrał z beniaminkiem Unibet 1 ligi 1:2.